Jak potoczyło się życie 50-letniego syna Cher, który urodził się jako dziewczynka

Cher, słynna piosenkarka, miała córkę, która później stała się mężczyzną. Oczywiście reakcja społeczeństwa była negatywna, ale on czuł się o wiele swobodniej w męskim ciele.

Czystość była przydomkiem nadanym córce, gdy urodziła się w 1969 roku. Wiele osób przewidywało, że dziecko również stanie się sławne.

Jej ostateczna sława przyszła jako aktorka. W wieku około 12 lat dziewczynka zdała sobie sprawę, że różni się od innych. W wieku 18 lat miała dość czekania i publicznie zadeklarowała swoją orientację seksualną. Kiedy Chastity występowała lub pisała wiersze, jej własne pomysły zostały zrealizowane.

W tym momencie dziewczyna zdała sobie sprawę, że musi coś zmienić i zdecydowała się na zmianę płci. Stała się mężczyzną po kilku zabiegach. Później ujawniono, że słynna piosenkarka miała syna o imieniu Chaz.

Ponieważ facet miał poważne problemy hormonalne, w pewnym momencie ważył około 120 kg. Chaz nie poddał się i zaczął walczyć z nadwagą. Schudł prawie 40 kg, ale do końca życia będzie musiał przyjmować hormony.

Chaz ma już 50 lat. Nie ma już żadnych powiązań z gatunkiem żeńskim. Jeśli jego kobieca postawa była widoczna na początku, teraz jej nie ma, a ludzie wokół niego nie mogą zakładać, że kiedyś nazywał się Chastity.

Cher nie lubiła swojego dziecka, ale przyzwyczajenie się do niego zajęło jej dużo czasu. Trudno było jej dokonać tego wyboru, ale kiedy zrozumiała, że ​​jej dziecko lepiej czuje się w męskim ciele, odprężyła się.

Pomimo pogardy innych, Chazowi udało się założyć osobistą egzystencję. Obecnie mieszka z aktorką Sh. Niebieski, ale nie było mowy o ślubie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: