„Kocham z całego serca!”: Paris Hilton pokazała twarz swojego 2,5-miesięcznego synka Phoenixa

Pod koniec stycznia Paris i jej mąż Carter Reum mieli swoje pierwsze dziecko. Zastępcza matka pomagała parze w urodzeniu dziecka. Hilton ma także 10-letnią pasierbicę, córkę jej męża z poprzedniego związku.

42-letnia aktorka rozkoszuje się nową rolą młodej matki. Paris miała swoją pierwszą sesję zdjęciową z Phoenix, która ma 2,5 miesiąca. Hilton nie ukrywała wyglądu dziecka przed opinią publiczną.

Bliska przyjaciółka Britney Spears znacząco zmieniła swój wygląd. Początkowo aktorka pojawiła się w sukni w czarno-białe paski. Młoda mama postawiła na wyrazisty makijaż i uczesała włosy. Hilton założyła także diamentową biżuterię, w tym kolczyki i pierścionek z ogromnym kamieniem. Paris tuliła swoje nagie niemowlę w ramionach i przyciskała je do piersi.

Następnie modelka przymierzyła wygodniejszy i bardziej domowy strój. Miała na sobie sweter z miękkiego kaszmiru, podczas gdy młodzieniec miał na sobie biały kombinezon i czapkę. Aktorka, która grała tytułową rolę w komedii „Blondynka w czekoladzie” z dzieckiem na kanapie.

Hilton uśmiechnęła się do niego i wzięła go z powrotem w ramiona. Paris wyznaje, że dała się ponieść emocjom”. Kocham całym sercem! Dzień Mamy” – napisała Hilton.

Fani Hiltona zachwycają się delikatnymi ujęciami. „Jesteś niesamowitą mamą! Feniks ma tyle szczęścia”, „Wciąż nie mogę uwierzyć, że Parys ma dziecko”, „Dziecko jest po prostu piękne”, „Królowa ze swoim małym księciem”, „To są Twoje najpiękniejsze zdjęcia”, „Zostałeś stworzony dla macierzyństwa”, „Słodycz jest poza listami przebojów”, „Uważaj na pierścionek! Jest ogromny i może zranić dziecko” – zauważyli użytkownicy.

Po urodzeniu pierwszego dziecka Paris prowadzi aktywne życie towarzyskie. Wnuczka założyciela hotelu Hilton, Conrada Hiltona, wraz z matką i siostrą wzięła udział w pokazie Versace.

Hilton rozmawiała z mężem o swoim małżeństwie. Aktorka twierdziła, że ​​zaczęła uprawiać seks tylko z nim. Carter Reum, według Paris, w niczym nie przypomina jej poprzednich chłopaków.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: