„Moja twarz się zmienia”: najpiękniejsza kobieta przyznała, że ​​z powodu swojej choroby nienawidzi luster

Ze względu na rysy twarzy, które idealnie wpisywały się w formułę złotego podziału, Bella została wybrana najpiękniejszą kobietą świata. Jednak niedawno 26-letnia top modelka przyznała, że ​​uporczywa choroba zmieniła jej wygląd. Od 2012 roku Hadid walczy z boreliozą.

Muza hollywoodzkiej artystki piękności, Charlotte Tilbury, ujawniła, że ​​rok temu przeszła pilną operację kanałową. Dostała wiotkiej infekcji w sąsiednim zębie, który teraz trzeba będzie wyrwać, na tle boreliozy. Lekarze Belli zachęcali ją do przyjmowania silnych antybiotyków, co zaostrzyło jej problemy skórne.

Hadid udostępniła zdjęcie sprzed kilku miesięcy. Modelka pozowała do kamery w zbliżeniu, a jej twarz była pokryta wysypkami. Modelka z wybiegu i glamour przyznaje, że ostatnio często tak wygląda. Bella twierdziła, że ​​ból zęba wysyłał sygnały do ​​węzłów chłonnych na całym ciele. Modelka stwierdziła również, że wygląda jak na zdjęciu, ilekroć cierpi na przewlekłe zaostrzenie choroby.

„Można się zastanawiać, dlaczego moja twarz się zmienia. Oto dlaczego. Koniec opowiadania. Dlatego ostatnio nienawidzę patrzeć w lustro lub robić zdjęć. Cały czas robi mi się niedobrze na sam widok. Rok po roku. Jeśli się przebieram, może próbuję dla dziewczyn. Ale chłopaki, trudno jest wykonywać swój zawód, kiedy czujesz się i wyglądasz na chorego, tak jak tutaj – zauważyła Bella.

Była kochanka The Weeknd spędziła poprzedni miesiąc uzdrawiając rodzinę i jeżdżąc konno. Bella stwierdziła, że ​​czuje się już lepiej. Gigi Hadid, młodsza siostra modelki, przeprosiła za to, że nie prezentowała się najlepiej podczas ostatnich sesji dla kolorowych magazynów i kampanii reklamowych. Hadid wspomniała również, że jej wizerunek zawodowy wydaje się inny, gdy jej choroba się pogarsza.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: