„Nic nie zostało z dawnej urody”: jak operacje plastyczne zrujnowały wygląd Lary Flynn Boyle

Aktorka próbuje uciec od czasu

Lara Flynn Boyle właśnie obchodziła swoje 53 urodziny. Wygląd aktorki zmienił się już w tym momencie nie do poznania.

Pomimo swojej mrocznej i miejscami przerażającej fabuły, „Twin Peaks” jest uważany za jeden z najpiękniejszych programów telewizyjnych XX wieku. Zapierająca dech w piersiach sceneria, zniewalający agent Cooper z ostrymi kośćmi policzkowymi i łagodną osobowością oraz dziewczyny, od których nie można oderwać wzroku… Nie wiemy, czy reżyser David Lynch chciał zjednoczyć wszystkie najbardziej spektakularne kobiety swojej epoki na jednym planie, ale najwyraźniej mu się udało.

Sherilyn Fenn, Madchen Amick i Heather Graham zachwyciły publiczność swoim talentem i oszałamiającym wyglądem. Lara Flynn Boyle, która grała zabitą najlepszą przyjaciółkę Laury Palmer, Donnę Hayward, świeciła najjaśniej wśród nich.

Lara Flynn Boyle była celebrytką do czasu wyemitowania ostatniego sezonu „Twin Peaks”. Miała zaledwie 20 lat, ale eksperci twierdzili, że będzie przyszłą królową kina niezależnego. Lynch nazywał ją muzą i był gotów obsadzić ją w każdym filmie, ale Boyle wybrał pieniądze.

Otrzymała wiele propozycji od dyrektorów, ale przyjmowała tylko te, które gwarantowały jej duże honorarium.

Aktorka pojawiła się w jednym znośnym filmie, potem w kolejnym, potem w kolejnym, aż przestała być traktowana poważnie. W rezultacie jedną z głównych nadziei Hollywood stała się „dziewczyna z trzeciorzędnych komedii i thrillerów”. I fantazjowała o czymś innym.

Lara widziała sukces Umy Thurman i Milli Jovovich i chciała je naśladować. Jednak największy problem, jaki zauważyła, nie dotyczył projektów, które wybrała, ale samych siebie.

Niewiele osób wierzyło, że tak piękna kobieta może mieć problemy, jednak niepewność zjadła aktorkę od środka. Była niezadowolona ze swojego ciała, opłakiwała każdą zmarszczkę do tego stopnia, że ​​nie mogła spokojnie spojrzeć w lustro.

W wieku 27 lat Lara Flynn Boyle przeszła swój pierwszy lifting, który otworzył puszkę Pandory. Dziewczyna pomyślała: „Oto jest – przepis na nieskończoną młodość”, ale to nie było takie proste. Aktorka „Twin Peaks” odwiedzała kliniki kosmetologów i chirurgów plastycznych. Zmieniła kontur nosa, wielokrotnie powiększała usta, wstrzykiwała botoks i wypełniacze, podniosła powieki i brwi – to tylko częściowa lista tego, czego podjęła się Lara w poszukiwaniu nieosiągalnych ideałów piękna.

„Próbuję uciec od czasu. I to nawet nie takie mało wiekowe role. Nie chcę się zestarzeć ”- powiedziała aktorka w wieku 35 lat.

Sytuację pogarszała niezdolność Flynna Boyle’a do znalezienia satysfakcji w życiu osobistym. Poznała Jacka Nicholsona, miała trudny związek z Brucem Willisem, wyszła za mąż, rozwiodła się i ponownie wyszła za mąż.

Obecnie jest żoną drugiego męża, biznesmena Donalda Raya Thomasa. Para jest bezdzietna. Według aktorki jest zbyt samolubna, by zostać matką.

Prawie nic nie wiadomo o tym, jak od razu wygląda pierwotne piękno Hollywood. Lara Flynn Boyle nie pojawia się na imprezach na czerwonym dywanie i nie wychodzi zbyt często.

Aktorka niedawno obchodziła swoje 53. urodziny, aw przeddzień uroczystości została sfotografowana przez fotografów. Lara miała na sobie kraciastą koszulę, spodnie od dresu i buty ugg, kiedy sfotografowano ją obok jej samochodu.

Zdaniem internautów, aktorka wygląda teraz znacznie lepiej niż jeszcze kilka lat temu i podobno nie tak bardzo polega na chirurgach plastycznych. Być może problem polega na tym, że Lara wyraziła zamiar powrotu do kina w 2021 roku.

Miejmy nadzieję, że wszystko jej się ułoży. Niedawno Brendan Fraser pokazał światu, że Hollywood wie, jak dać gwiazdom szansę, ale trzeba je właściwie wykorzystać.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: