„Kultowa para z lat 60.”: historia miłosna Brigitte Bardot i Guntera Sachsa

Brigitte przyznała, że nigdy wcześniej nikogo tak nie pociągał

Brigitte od dawna uważana jest za jedną z najseksowniejszych i najpiękniejszych kobiet wszechczasów. Sachs jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Wydawali się być dla siebie stworzeni. Zarówno popularne, jak i atrakcyjne. Idealna para.

Po raz pierwszy spotkali się w 1966 roku. Dla obojga była to miłość od pierwszego wejrzenia. Co zaskakujące, Sachs chciał poślubić dziewczynę już pierwszego dnia! Nie tracił czasu na zabieganie o względy swojej wybranki. Kiedy przeleciała nad swoim domowym helikopterem, który zrzucił setki wspaniałych róż na posiadłość, zdobył jej serce za pierwszym razem. Brigitte stwierdziła później, że nigdy nie była tak namawiana, że ​​nie miała szans na opór.

Zakochani pobrali się kilka miesięcy później. Impreza odbyła się w Vegas, zgodnie z najlepszą tradycją znanych i zamożnych ludzi. Brigitte miała w paszporcie trzecią pieczęć małżeństwa, Saxe drugą. Na pierwsze wspólne wakacje polecieli odrzutowcem senatora Kennedy’ego na Tahiti. Po Tahiti para udała się do Francji, gdzie zaczęli się zdradzać. Mieli oddzielne mieszkania. Sachs i Brigitte byli świadomi swoich zainteresowań. To nie wydaje się być problemem dla pary.

Brigitte miała nowego mężczyznę rok po ślubie. Wymieniła Saxe na Serge’a Gainsbourga. Mąż nie był zaskoczony ani rozgniewany działaniami żony, ponieważ od dawna nabrał nowej „namiętności”.

Ci, którzy wcześniej się kochali, w końcu się rozwodzą. Cicho i spokojnie. Nie robili wielkiego zamieszania, ponieważ nie był to ich pierwszy split. I dlaczego mieliby to robić, skoro już dawno się porzucili? Nie dzielili ziemi, którą razem kupili. Obaj byli zamożnymi osobami, które nie potrzebowały pieniędzy. Pożegnali się jak przyjaciele.

Sachs nadal produkował ekstrawaganckie prezenty dla swojej byłej żony po rozwodzie, które zlicytowała, sprzedała, a następnego dnia wróciła. Sachs w końcu kupi naszyjnik i da jej go ponownie. Nie sądzisz, że to urocze?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: