„Poznasz ją?”: Claudia Schiffer zauważona na ulicy przez paparazzi

Jej piękno można chwalić bez końca

Claudia Schiffer była wzorem do naśladowania dla wielu młodych kobiet w latach 90. i 2000. Jej urodę można by chwalić bez końca.

Niemiecki ogłuszacz ma teraz 52 lata. Odeszła już z aktywnej modelingu, ale nadal od czasu do czasu pojawia się w niektórych kampaniach komercyjnych.

Claudia spędza teraz większość czasu z dziećmi reżysera filmowego Matthew Vaughna, Caspara (20 l.), Clementine (19 l.) i Cosimy Violet Vaughn Drummond (12 l.).

Mama-celebrytka wychodzi z dziećmi na wycieczki i zajmuje się domem, ale paparazzi udało się schwytać Schiffera na jednym z jej wypadów.

Supermodelka z lat 90. wybrała się z rodziną do restauracji, ale wszystkie oczy były zwrócone na nią. Claudia była ubrana w żółtą sukienkę z głębokim dekoltem i trzymała kremowy kardigan.

Claudia wyglądała w tym zestawie oszałamiająco, ale wiele osób bardziej martwiło się, jak bardzo się postarzała. Czoło i usta Schiffera miały głębokie zmarszczki, a pod oczami miała obrzęki.

Fani byli zaskoczeni tym, jak bardzo zestarzał się główny symbol seksu z lat 90.

„Już ma takie zmarszczki, mimo że ma dopiero 52 lata”, „Klaudia za szybko się postarzała”, „Nie poznałam jej”, „Taka była piękna dziesięć lat temu”, „Schiffer to nie to samo”, „ Zupełnie nie przypomina siebie” – zauważają internauci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: