W latach 90. wszystkie kobiety zazdrościły jej urody. Jak teraz wygląda 51-letnia Claudia Schiffer

Claudia Schiffer, okrzyknięta jedną z najwybitniejszych niemieckich supermodelek lat 90., pozostaje obiektem powszechnego podziwu, nawet mimo tego, że starzeje się z gracją. Jej figura, a zwłaszcza jej smukła talia, pozostaje przedmiotem zazdrości wielu. Pomimo upływu czasu uderzająca uroda Claudii nadal urzeka publiczność i umacnia jej status ponadczasowej ikony branży modowej. Pomimo jej sukcesu, wczesne lata Claudii były naznaczone zwątpieniem w jej wzrost i smukłą sylwetkę, co jak na ironię utorowało jej drogę do udanej kariery modelki.Podczas studiów Schiffer wybrała się do klubu w Düsseldorfie, gdzie przypadkowo spotkała łowcę modelek z agencji Metropolitan Models. Po zidentyfikowaniu obiecującego potencjału Claudii w dziedzinie modelek, zalecił jej, aby skupiła się na Paryżu jako miejscu do kontynuowania kariery. Pomimo zachęt ze strony harcerza, Claudii trudno było zaakceptować swój nowy sukces. Po pierwszej sesji zdjęciowej doświadczyła uczucia syndromu oszusta, przekonana, że ​​nie jest jej przeznaczone, a jej obecność w branży to nic innego jak szczęśliwy przypadek.Podczas studiów Schiffer wybrała się do klubu w Düsseldorfie, gdzie przypadkowo spotkała łowcę modelek z agencji Metropolitan Models. Po zidentyfikowaniu obiecującego potencjału Claudii w dziedzinie modelek, zalecił jej, aby skupiła się na Paryżu jako miejscu do kontynuowania kariery. Pomimo zachęt ze strony harcerza, Claudii trudno było zaakceptować swój nowy sukces. Po pierwszej sesji zdjęciowej doświadczyła uczucia syndromu oszusta, przekonana, że ​​nie jest jej przeznaczone, a jej obecność w branży to nic innego jak szczęśliwy przypadek.Na szczęście podróż Claudii w branży modelek okazała się sukcesem. Pojawieniem się na okładce magazynu Elle we Francji i debiutem w Chanel szybko zwróciła na siebie uwagę znanego projektanta Karla Lagerfelda, który uznał ją za muzę i porównał do kultowej Brigitte Bardot.W następnej dekadzie kariera Schiffer nadal rosła, zdobywając międzynarodowe uznanie. Zasłynęła jako wybitna postać podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku, podpisała lukratywny kontrakt z L’Oreal, a nawet została wybrana do reprezentowania modnej restauracji Fashion Café.
Przez długi czas Claudia była najlepiej opłacaną modelką na świecie: w 2000 roku magazyn Forbes oszacował jej roczny dochód na 9 milionów dolarów.
Schiffera kiedyś i dziś.
Mimo upływu czasu wygląd fizyczny Claudii pozostaje uderzająco podobny do jej kultowego wyglądu z lat 90. Jej słynna sylwetka, mierząca 90-60-90 przy wzroście 180 cm i wadze 60 kg, pomogła jej zdobyć sławę w tamtej epoce. Jednak Claudia nadal utrzymuje swoją sylwetkę poprzez konsekwentne ćwiczenia, właściwe odżywianie i zaangażowanie w zdrowy tryb życia. Claudia często przypisywała swoją imponującą sylwetkę połączeniu nawadniania wodą i spożywania pożywnych pokarmów, przy jednoczesnym unikaniu słodyczy i fast foodów.

Jeśli chodzi o modę, Claudia konsekwentnie emanuje poczuciem elegancji i stylu. Stara się unikać codziennych strojów, rzadko zakłada spodnie lub sportowe buty. Zamiast tego preferuje sukienki i spódnice do kolan, które podkreślają jej kobiecość. Claudia wykazuje wnikliwe oko do mody, starannie dobierając do swojej garderoby kolory, które podkreślają naturalne piękno jej blond loków. Wśród jej preferowanych kolorów, odcienie niebieskiego, czerwonego i delikatnego różu są często włączane do jej strojów, dodając odrobinę wyrafinowania i polotu do jej ogólnego wyglądu. Claudia ma tendencję do skłaniania się ku butom na skromnym obcasie, które zapewniają jej stopom zarówno kobiecość, jak i wygodę.
W przeciwieństwie do jej żywego wyglądu z lat 90. podejście do makijażu Claudii ewoluowało, stając się bardziej stonowane i naturalne. Jej obecny styl makijażu zazwyczaj obejmuje paletę nude, z odrobiną eyelinera, aby podkreślić jej rysy.Claudia zawsze akceptowała swój naturalny kolor włosów i pozostała spójna w swojej osobowości. Jej podejście do stylu odzwierciedla jej niemieckie korzenie, podkreślając schludność i organizację. Nic dziwnego, że niedawno została uznana przez magazyn GQ za „Kobietę Roku” 2020, biorąc pod uwagę jej niezachwiane przywiązanie do swoich wartości i podejścia do życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: