„Daj szanse mamie!” Catherine Zeta-Jones pokazała 19-letnią córkę w stroju kąpielowym

Catherine Zeta-Jones regularnie cieszy fanów zdjęciami na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji). Wielu twierdzi, że 51-letnia aktorka wygląda świetnie i trudno się z tym nie zgodzić: Katherine wciąż może sobie pozwolić na pozowanie w bikini.


Nic dziwnego, że gwiazda doczekała się pięknej córki – z takimi genami nie mogło być inaczej. Katherine urodziła dwoje dzieci i wyszła za mąż za 76-letniego Michaela Douglasa. Teraz ich syn Dylan ma 20 lat, a ich córka Carys niedawno skończyła 18 lat. Z okazji urodzin dziedziczki aktorka po raz pierwszy od dawna podzieliła się z nią zdjęciami. Na pierwszym kadrze archiwalnym młoda Katherine pozuje w objęciach z córką.
Ale drugie ujęcie jest bardziej odważne i najwyraźniej zostało zrobione całkiem niedawno. Dojrzała Caris pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym. Głęboki dekolt podkreślił krągłą sylwetkę dziewczyny.


Abonenci zauważyli, że córka aktorów stała się całkiem dorosła i coraz bardziej przypomina gwiazdorską matkę.

Zeta-Jones zostawiła wzruszające gratulacje w podpisie pod zdjęciem. Aktorka wymieniła najlepsze cechy swojej córki, pokazując, jak bardzo jest z niej dumna.


Carys Zeta-Douglas naprawdę daje swoim rodzicom wiele powodów do dumy.

Młoda piękność stawia już pierwsze kroki w swojej karierze modelki: występowała na okładkach błyszczących magazynów i pozowała z matką na imprezach towarzyskich.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: