„Nie w najlepszym stanie”: Jennifer Lopez przyznała, że ​​cierpi w swoim małżeństwie z Benem Affleckiem

„Cierpię samotnie, żeby nikt inny tego nie zauważył”

Jennifer Lopez odnosi sukcesy i żyje teraz swoim najlepszym życiem. Jej muzyka kwitnie, a jej media społecznościowe szybko się rozwijają. Nie zapomina przy tym o swojej rodzinie. Jeśli jeszcze kilka lat temu w domu czekały na nią tylko dzieci, teraz dołączył do nich jej ukochany mąż. Nawiasem mówiąc, Affleck zaczął rzadko pojawiać się w filmach. Aktor prawdopodobnie postanowił zrobić sobie krótką przerwę w pracy i poświęcić się rodzinie. Ale Lopez jest teraz zbyt zajęta swoją karierą, a aktor martwi się o to.

W niedawnym wywiadzie dla Extra piosenkarka opowiedziała o swoim obecnym życiu osobistym. Powiedziała, że ​​jest szczęśliwa będąc macochą dzieci Afflecka – Violet, Serafiny i Samuela. A Ben z kolei jest niesamowitym ojczymem dla własnych dzieci. Ale coś wciąż niepokoi piosenkarza. Ma za mało wolnego czasu i to jest problem.

W wywiadzie przyznała, że ​​ledwo udaje jej się pogodzić karierę z obowiązkami matki i żony.

„Szczerze robię, co w mojej mocy! Cierpię samotnie, żeby nikt inny tego nie zauważył. Jako aktorka i piosenkarka muszę pokazać się z jak najlepszej strony” – powiedziała Lopez.

Podczas wywiadu aktorka sprawiała wrażenie wyczerpanej psychicznie i na skraju załamania. Życzymy jej, aby odnalazła równowagę w życiu i szczęśliwe życie z rodziną!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet