„Nawet nago nie wyglądasz brudno”: Emily Ratakowski odsłoniła swoje wspaniałe piersi, wywołując poruszenie w sieci

Na niedawnym selfie Emily Ratajkowski miała przyciągający wzrok wygląd, który podkreślał jej biust. Modelka zdecydowanie zwróciła na siebie uwagę swoim oszałamiającym wyglądem. Emily Ratajkowski, która znana jest z zamiłowania do eksperymentowania z modą, zaprezentowała dziś kolejną imponującą stylizację. 31-letnia modelka, która dba o świetną formę, a nawet projektuje modele strojów kąpielowych dla własnej marki, pojawiła się w rozpiętej złotej bluzce. Uzupełniła swój strój naszyjnikiem, na którym widniało imię jej dwuletniego syna Sylwestra.
Aby dopełnić swój wygląd, Emily rozpuściła ciemne loki, nadając im lekko rozczochrany wygląd. Jej makijaż był minimalistyczny, z błyszczącym wykończeniem na ustach i odrobiną różu na policzkach, idealny do dziennego, nagiego wyglądu.
Po tym, jak blogerka podzieliła się swoim oszałamiającym zdjęciem, jej fani obsypali ją komplementami. Niektórzy z jej obserwujących wspomnieli nawet o jej niedawnym romansie w swoich komentarzach.Aby dopełnić swój wygląd, Emily rozpuściła ciemne loki, nadając im lekko rozczochrany wygląd. Jej makijaż był minimalistyczny, z błyszczącym wykończeniem na ustach i odrobiną różu na policzkach, idealny do dziennego, nagiego wyglądu.
Po tym, jak blogerka podzieliła się swoim oszałamiającym zdjęciem, jej fani obsypali ją komplementami. Niektórzy z jej obserwujących wspomnieli nawet o jej niedawnym romansie w swoich komentarzach.
Wielu chwaliło jej eteryczną urodę, inni mówili, że jej były partner stracił najlepszą rzecz w swoim życiu. Kilku nawet zalotnie komentowało, np. „nawet nago nie wyglądasz na brudną, kochanie” i „zbierasz seksownych facetów jak pokemony”. Niektórzy obserwujący pytali również o jej rzekomy związek z Harrym Stylesem, a jeden pytał, czy ktoś jej z tego powodu nienawidzi. Inni okazali swoje niezachwiane wsparcie dla blogerki i uznali jej wartość poza jakimkolwiek związkiem, stwierdzając, że „granica kobiecego wsparcia to Harry Styles”. Mimo wszelkich negatywnych opinii większość obserwujących blogerkę doceniła jej wartość i urodę, nazywając ją „złotą dziewczyną” i „grecką boginią”. Zachęcali ją, by żyła pełnią życia i ignorowała hejterów, podkreślając, że jest bezcenna.Emily Ratakowski była ostatnio w wiadomościach z powodu jej rzekomego sekretnego romansu z Harrym Stylesem, który podobno zaczął się dwa miesiące temu. Media oszalały na punkcie zdjęć aktorki z „Zaginionego” namiętnie całującej twórcę hitu na ulicach Tokio w Japonii około dwa tygodnie temu.
Po rozstaniu z mężem, Sebastianem Bearem – McClardem, Emily została powiązana z kilkoma romantycznymi związkami. Ostatnio widziano ją na przyjęciu ze Stylesem podczas jego światowej trasy koncertowej Love On Tour. Podczas wywiadu podcastowego Ratakowski opowiedziała o mężczyźnie, z którym się obecnie spotyka.Emily Ratakowski była ostatnio w wiadomościach z powodu jej rzekomego sekretnego romansu z Harrym Stylesem, który podobno zaczął się dwa miesiące temu. Media oszalały na punkcie zdjęć aktorki z „Zaginionego” namiętnie całującej twórcę hitu na ulicach Tokio w Japonii około dwa tygodnie temu.
Po rozstaniu z mężem, Sebastianem Bearem – McClardem, Emily została powiązana z kilkoma romantycznymi związkami. Ostatnio widziano ją na przyjęciu ze Stylesem podczas jego światowej trasy koncertowej Love On Tour. Podczas wywiadu podcastowego Ratakowski opowiedziała o mężczyźnie, z którym się obecnie spotyka.
W niedawnym wywiadzie podcastowym Emily Ratakowski powiedziała, że ​​zaczęła spotykać się z kimś nowym i że go lubi. Wyraziła swoje podekscytowanie tym nowym związkiem i określiła swojego nowego partnera jako „fajnego”. Z drugiej strony były mąż Emily, Sebastian Bear – McClard, został uwikłany w skandal związany z molestowaniem seksualnym. Dwie kobiety zgłosiły się i zeznawały przeciwko producentowi, twierdząc, że obiecał im zdjęcia ze znanymi artystami. Jedna z ofiar została zmuszona do rozebrania się przed ekipą filmową, ale jej nazwisko nie pojawiło się w napisach końcowych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: