„Zrobiłem to dla ciebie!”: Najpiękniejsza kobieta pokazała swoje nagie piersi w sesji zdjęciowej

Bella Hadid, wybitna amerykańska modelka, pozowała niedawno do odważnej sesji zdjęciowej, w której pojawiła się w całkowicie przezroczystym stroju, nie pozostawiającym wiele wyobraźni.Światowej sławy modelka i ikona mody, Bella Hadid, znana jest ze swojego nieustraszonego podejścia do sztuki i brała udział w wielu kampaniach w całej swojej karierze. Tym razem 26-letnia piękność zaprezentowała własną wiosenną kolekcję dla About You i pojawiła się na planie w odważnej kreacji.Bella obnosiła się z przezroczystym, bordowym koronkowym topem, który pozostawił ją prawie bez topu, ponieważ zdecydowała się zrezygnować ze stanika. Prowokacyjny strój prezentował więcej niż to, co zwykle widać nawet na zdjęciach topless, ale nie zraził pewnej siebie supermodelki. Odważną górę połączyła z niebieskimi legginsami, brązową minispódniczką i dopasowanymi mokasynami, tworząc odważny, ale stylowy look.Bella Hadid, która jest muzą znanej hollywoodzkiej wizażystki Charlotte Tilbury, zaprezentowała podczas sesji zdjęciowej szereg oszałamiających strojów. W jednej stylizacji supermodelka założyła biały top w połączeniu z czarną spódnicą midi z uwodzicielskim rozcięciem. Bella później zmieniła sytuację i pozowała w szkarłatnej skórzanej kurtce w połączeniu z prostą koszulką. Aby uzyskać ten wygląd, zdecydowała się zamiast tego porzucić spódnicę, odsłaniając parę białych majtek.Bella Hadid, która jest muzą znanej hollywoodzkiej wizażystki Charlotte Tilbury, zaprezentowała podczas sesji zdjęciowej szereg oszałamiających strojów. W jednej stylizacji supermodelka założyła biały top w połączeniu z czarną spódnicą midi z uwodzicielskim rozcięciem. Bella później zmieniła sytuację i pozowała w szkarłatnej skórzanej kurtce w połączeniu z prostą koszulką. Aby uzyskać ten wygląd, zdecydowała się zamiast tego porzucić spódnicę, odsłaniając parę białych majtek.Sesja przybrała jeszcze bardziej uwodzicielski obrót, gdy Bella została sfotografowana na łóżku, ubrana w zamkniętą szkarłatną sukienkę. Modelka podniosła spódnicę, odsłaniając białe pończochy, dodając całości zmysłowości. Dodatkowo odciągnęła materiał na sukience, odsłaniając gorset i eksponując swoją oszałamiającą figurę. To jasne, że Bella Hadid wie, jak zwrócić na siebie uwagę w każdym stroju, który nosi.

Bella Hadid otwarcie wyraziła swoją dumę ze swojego najnowszego dzieła, nie pozostawiając miejsca na wątpliwości. Modelka odważnie stwierdziła: „Zaprojektowałam tę kolekcję z myślą o tobie i jestem zachwycona jej efektem. To doskonały dodatek do każdej garderoby. „Bella jasno dała do zrozumienia, że ​​celem jej drugiej współpracy z About You było stworzenie kolekcji, która będzie użyteczna i praktyczna dla każdego. Wyraziła wdzięczność marce za możliwość ponownej współpracy, dzięki której jej wizja stała się rzeczywistością. Ostatnia prowokacyjna sesja zdjęciowa Belli Hadid wywołała gorącą dyskusję wśród jej fanów. Niektórzy obserwujący kwestionowali praktyczność stroju, zastanawiając się, gdzie można nosić tak odkrywczy zestaw. Inni posuwali się nawet do sugestii, że modelka wyglądała bardziej nago niż ubrana.

Pomimo kontrowersji wokół jej ostatniej sesji zdjęciowej, Bella Hadid pozostaje głośną orędowniczką podnoszenia świadomości na temat boreliozy. Była partnerka rapera The Weeknd otworzyła się na temat swoich zmagań z chorobą, ujawniając, jak często zniekształca ona jej wygląd podczas zaostrzeń. Modelka przyznała też, że czuje się skrępowana swoim odbiciem w lustrze.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: