„Taki miły i delikatny!”: Brad Pitt pozwolił swojemu 105-letniemu sąsiadowi mieszkać w swoim domu za darmo

Ten współczujący gest głęboko poruszył fanów

Hollywoodzki macho był zdolny do wielkich gestów. W 1994 roku Brad kupił dom w Los Feliz w Kalifornii, chciał kupić kilka działek w okolicy, aby powiększyć swoją posiadłość. Jego dom na zamkniętym osiedlu w Hollywood Hills sprzedał mu aktorkę Cassandra Peterson (Cassandra Peterson), znaną z roli Elviry – pani ciemności w wielu filmach i programach telewizyjnych.

Dziś 71-letnia gwiazda opowiedziała o hojności Pitta. Okazało się, że jeden z domów należał do mężczyzny, który miał wówczas około 90 lat. Pitt zaprzyjaźnił się ze starszym sąsiadem, który boleśnie martwił się śmiercią ukochanej żony. Zaprosił go do życia w domu aż do śmierci, bez płacenia czynszu.

„Był bardzo, bardzo miły dla tego człowieka. Po śmierci żony John pozostał w zwykłym domu, który należał już do Brada. Wiem, że Brad pozwolił mu tam mieszkać, nie płacąc nic aż do śmierci. To było zabawne, ponieważ John dożył 105 lat. Wyobrażam sobie, że Brad myślał, wiesz, spodziewał się, że to się stanie w każdej chwili” – wspomina Cassandra.
Aktorka przez kilka lat była sąsiadką Pitta, zanim zgodziła się podarować mu ziemię za dobrą cenę. Przyznała, że ​​aktor był idealnym sąsiadem nie tylko dla dziadka Johna, ale także dla niej. „Zawsze był dla mnie miły i słodki przez całe lata naszego wspólnego życia” – zapewnił artysta.

Peterson wspominał, jak aktor przygotowywał się do kręcenia filmu „Podziemny krąg” w tej posiadłości, ekscytował ją, gdy trenował z workiem treningowym na podwórku. „Prawie zemdlałam, kiedy zobaczyłam go bez koszulki. Pamiętam, jak zapytał: „Cześć, jak się masz?”. a ja na to: „co?” Nie wiem co powiedzieć. Zarumieniłam się i poczułam, że tracę przytomność. Jest po prostu olśniewająco przystojny, a na dodatek uroczy” – ludzie cytują Kasandrę.

Brad mieszkał w domu ze swoją żoną Angeliną Jolie i sześciorgiem dzieci aż do ich rozwodu w 2016 roku, po czym przez kilka lat mieszkał sam. W marcu Pitt sprzedał majątek za 39 milionów dolarów. To był dla niego dobry interes, ponieważ nieruchomość kosztowała go początkowo 1,7 miliona dolarów.
Koledzy Pitta powiedzieli, że zdecydował się sprzedać dom, którego był właścicielem od prawie 30 lat, ponieważ chciał przeprowadzić się z Los Angeles do małego nadmorskiego miasteczka Carmel w Północnej Kalifornii. Aktor kupił tam już dom za 40 milionów dolarów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet