„Bardzo miły i słodki!” Brad Pitt pozwolił 105-letniemu sąsiadowi zamieszkać w swoim domu za darmo

W 1994 roku hollywoodzki aktor Brad Pitt kupił dom w Los Feliz w Kalifornii i chciał kupić kilka kolejnych działek w okolicy, aby powiększyć swoją posiadłość. W końcu sprzedał swój dom w Hollywood Hills aktorce Cassandrze Peterson, znanej z roli Elviry w wielu filmach i programach telewizyjnych.

Okazało się jednak, że Pitt kupił dom od 90-letniego mężczyzny, który stracił żonę, i zaprosił mężczyznę, aby mieszkał tam bez czynszu aż do śmierci.
Peterson, która przez kilka lat mieszkała obok Pitta, chwaliła jego hojność wobec starszego mężczyzny i dla siebie. Przyznała, że ​​aktor zawsze był dla niej miły i słodki, a nawet wzruszył ją, gdy trenował z workiem treningowym na swoim podwórku, przygotowując się do filmu „Podziemny krąg” na osiedlu. Pitt mieszkał w domu ze swoją ówczesną żoną Angeliną Jolie i sześciorgiem dzieci aż do ich rozwodu w 2016 roku. Przez kilka lat mieszkał sam w domu, zanim sprzedał go w marcu 2021 roku za 39 milionów dolarów.


Przyjaciele Pitta ujawnili, że sprzedał dom, aby przenieść się do małego nadmorskiego miasteczka Carmel w Północnej Kalifornii, gdzie kupił już nowy dom za 40 milionów dolarów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet