Co za Bąbelek! Jak Katy Perry wygląda teraz w obcisłych ubraniach

Katy Perry i Orlando Bloom powitali na świecie swoje pierwsze dziecko w sierpniu ubiegłego roku. Było to wówczas pierwsze dziecko 35-letniej piosenkarki.

Nawet podczas ciąży brzuszek Katy wydawał się tak duży, że para spodziewała się poczęcia bliźniaków. Z drugiej strony Perry i Bloom mieli jedną cudowną córeczkę o imieniu Daisy Dove.

Katy wróciła do pracy niemal niedługo po urodzeniu dziecka, udowadniając, że nie zamierza rezygnować z pracy. Po zaledwie miesiącu bycia matką piosenkarka wróciła już na plan kultowego talent show American Idol jako członek jury.

Już wtedy widać było, jak dramatycznie zmieniła się sylwetka aktorki od czasu narodzin córki. Z drugiej strony Katy sprytnie zamaskowała to obszernymi sukienkami. I wszyscy fani zrozumieli: podczas gdy wiele celebrytów chwali się całkowicie płaskim brzuchem natychmiast po macierzyństwie, nie każdy ma tyle szczęścia z genetyką. Nawiasem mówiąc, „szczęśliwcy” są bardziej wyczerpani niż inni. Wiele osób pamięta obawy Amal Clooney, że po porodzie nie będzie mogła schudnąć – matka bliźniaków przytyła nawet 900 gramów i wpadła w panikę.

Jednak dziecko Katie i Orlando ma teraz 7 miesięcy, a matka celebrytki nie straciła jeszcze ani jednego funta. Pewnego dnia paparazzi przyłapali Perry na spacerze w obcisłych legginsach i T-shircie, ujawniając, że jeszcze nie schudła.

Jej nogi i uda są znacznie większe niż kiedyś, a ona nie planuje utraty swojego wspaniałego brzucha. Porównaj jej obecny wygląd z tym, jak wyglądała przed ciążą.

Odkryliśmy również inne matki-celebrytki, którym powrót do formy po porodzie zajął dużo czasu. Wśród nich są Kate Hudson, Eva Longoria i inne gwiazdy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: