Dziedzic Króla Popu nie odziedziczył po ojcu. Jak teraz wygląda 26-letni syn Michaela Jacksona?

24-letni Prince Michael Jackson rzadko udziela wywiadów i zachwyca publiczność spostrzeżeniami na temat swojego życia osobistego. Uważa się, że syn słynnego króla muzyki parał się sektorem medialnym, pracując jako korespondent, ale Prince zdecydował się najpierw ustalić priorytety i zdobyć dobre wykształcenie. Niektórzy fani piosenkarza mogą mieć nadzieję, że potomstwo Michaela będzie kontynuowało jego firmę, ale jak dotąd ich nadzieje się nie spełniły.

I niemożliwe będzie odtworzenie wizerunku ich ulubionego muzyka. Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę, że Prince nie jest karbonową repliką swojego ojca. Najstarszy syn Michaela udzielił niedawno wywiadu na kanale YouTube FOX Soul. Widzów zachwycił wspaniały facet z bródką i piękną fryzurą, którą Prince ułożył w kucyk. Jesteśmy pewni, że oddani zwolennicy króla popu zgodzą się, że facet ma oczy tatusia.

Wiele osób martwiło się nienormalną szczupłością Michaela Jacksona, ale nie musisz się martwić o jego syna. Prince może nie mieć wydatnych kości policzkowych swojego ojca, ale wspaniałe policzki i uśmiech 24-latka mogą stopić nawet najtwardsze serce.

Nawiasem mówiąc, Prince przyznał się ankieterom, że nie ma głosu i nie jest szczególnie dobry w tańcu. Ale do dziś pamięta radę ojca: „Mój tata zwykł mawiać coś w stylu:„ W chwili, gdy przestajesz się uczyć, zaczynasz umierać ”- wyjaśnił. Dzieciak Jacksona kontynuuje naukę, ale kariera muzyczna nie rysuje się w jego przyszłości. W rezultacie niemożliwe jest stworzenie drugiego Michaela z Prince’a.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet