„Dzięki za całą miłość”: Hugh Jackman ujawnił wyniki swoich badań przesiewowych w kierunku raka skóry i pokazał twarz po biopsji

Hugh Jackman, amerykański aktor, od 2013 roku walczy z rakiem i nadal stawia zdrowie na pierwszym miejscu, szerząc świadomość choroby. Pomimo swojej rozgłosu otwarcie mówi o swoich osobistych trudnościach i wykorzystuje swoją platformę, aby zachęcać swoich zwolenników do dobrych nawyków. Niedawno miał biopsję, której wyniki były niekorzystne.Podczas ostatniej nagłej sytuacji zdrowotnej Jackmana wykonano biopsję jego nosa w wyniku obaw jego lekarzy, że może występować rak podstawnokomórkowy. Aktor, który otwarcie opowiadał o swojej walce z rakiem, nie tracił czasu na zaplanowanie niezbędnych badań i zabiegów, które miały zapewnić mu stałe zdrowie. Jackman poinformował swoich obserwujących o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem swojego kanału na Instagramie.
W wiadomości wideo opublikowanej w jego mediach społecznościowych aktor z radością podzielił się informacją, że wyniki biopsji były negatywne. Z ulgą aktor wyraził wdzięczność swoim zwolennikom za ich miłość i dobre życzenia, ponieważ nadal priorytetowo traktuje swoje zdrowie. Jackman nosił opaskę – pomoc na nosie, która była wynikiem zabiegu biopsji. Hugh Jackman otrzymał pozytywne wieści po przejściu serii testów.

Hugh Jackman, który walczy z rakiem od 2013 roku, wykorzystuje swoją platformę, aby inspirować swoich zwolenników do stawiania zdrowia na pierwszym miejscu i podejmowania środków ostrożności w celu uniknięcia choroby. Aktor niedawno poradził swoim wyznawcom, aby używali kremów przeciwsłonecznych z wysokim filtrem SPF, podkreślając, jak ważna jest ochrona skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jackman miał sześć operacji usunięcia guzów nowotworowych, więc może mówić z własnego doświadczenia, opowiadając się za zapobieganiem rakowi.
Hugh Jackman nadal agresywnie zachęca swoich fanów do zdrowego stylu życia i świadomości raka po walce z rakiem od 2013 roku. Pozostaje zaangażowany w tę sprawę i wykorzystuje swój autorytet, aby zachęcać i inspirować innych do priorytetowego traktowania zdrowia i poszukiwania strategii zapobiegania chorobom.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: