Gwiazda w eleganckiej białej sukience: Cindy Crawford wystąpiła w Los Angeles

Uczestnicząc w konferencji kosmetycznej WWD w Kalifornii, światowa sensacja na wybiegu wyglądała niesamowicie. Cindy miała na sobie białą przewiewną sukienkę kopertową z rękawami trzy czwarte, głębokim dekoltem w szpic i dopasowanym paskiem z tkaniny.

Całość dopełniły przezroczyste sandały na szpilkach. Stylizację top modelki uzupełniła dopasowana biała torebka znanej luksusowej marki, złote kolczyki koła i duża bransoletka. Crawford miał na sobie piękny makijaż, który obejmował przydymiony cień do powiek i koralową szminkę. Jej brązowe włosy były z przedziałkiem na środku i opadały na ramiona delikatnymi falami.

Słynna gwiazda lat 90. została sfotografowana z prezesem Anastasią Beverly Hills z tej okazji. Anastasia Soare wyglądała szykownie w przyciętej czarno-białej kurtce, czarnym golfie i dżinsach. „Jestem zaszczycona, że ​​zostałam poproszona o udział w konferencji i zabranie głosu w branży kosmetycznej” — powiedziała Cindy.

Crawford niedawno ujawniła szczegóły swojego małżeństwa z 60-letnim Randym Gerberem. Była żoną Richarda Gere’a przez pięć lat, zanim poznała manekina i biznesmena. Poślubiła Randy’ego trzy lata po rozstaniu z aktorem. Para ma dwoje dzieci, 23-letniego chłopca o imieniu Presley i 21-letnią córkę o imieniu Kaya.

„Powiedziałbym, że mamy dobry podział obowiązków życiowych. Jestem zdecydowanie bardziej odpowiedzialny za upewnienie się, że w domu są artykuły spożywcze, a także za planowanie menu, planowanie, umawianie się na spotkania i tym podobne. Mój mąż przyjął rolę gospodyni domowej”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: