Mama trójki dzieci w szczerym bikini: Jessica Alba została zauważona przez paparazzi na hawajskiej plaży

Gwiazda od ponad 20 lat cieszy się błyskotliwą karierą w Hollywood. Jessica ma strzeżone życie i traktuje priorytetowo swoją rodzinę. Alba od 18 lat jest szczęśliwą żoną producenta Casha Warrena, którego poznała podczas kręcenia filmu „Fantastyczna czwórka”. Para jest teraz na wakacjach w luksusowym kurorcie na hawajskiej wyspie Kauai z trójką dzieci, 14-letnią Honor, 11-letnią Haven i 5-letnią Hayes.

Jessica udowodniła, że ​​wciąż ma taką samą wyrzeźbioną sylwetkę, jaką miała na początku swojej kariery. Na plaży aktorka miała na sobie szmaragdowe bikini Hunza G, które kosztowało 155 funtów (15,5 tys. rubli). Jej kokardkowy top bez ramiączek i majteczki typu tango podkreślały jej wąską talię i smukłe nogi. Karnację Jessiki dobrze uzupełniał limonkowy kolor jej plażowej sukienki, która nabrała złocistej opalenizny podczas jej wakacji w kurorcie.

Gwiazda „Maczety” założyła okulary przeciwsłoneczne z dużymi oprawkami, a jej ciemne loki zostały rozpuszczone. Wygląd zakończyła kilkoma bransoletkami, pomarańczową torbą w stylu boho i słomkowym kapeluszem. Alba została zatrzymana, gdy walczyła z morską bryzą, by rozłożyć ciemnoniebieską kratę na piasku. Mąż 44-letniej artystki pojawił się bez koszuli i w luźnych, jasnych szortach. Rodzinie celebrytów towarzyszyło kilku znajomych.

Jessica wyznała w jednym z wywiadów, że znalezienie czasu na romantyczny wypoczynek może być trudne, gdy ona i jej mąż są zapracowani i mają trójkę dzieci. „Nie mówię „on” ani „ja”, mówię „my”. Kiedy go widzę i spędzam z nim czas, naprawdę się sobą cieszymy. Chodzi tylko o nas i to też mnie karmi. To trudne, prawie niemożliwe. Ale jeśli oboje tego chcecie, to zadziała bez względu na okoliczności. Nic nie może temu przeszkodzić”.

Warren, według aktorki, jest przyzwoitym ojcem, który aktywnie uczestniczy w procesie wychowywania dzieci. „Mamy wiele takich samych wartości, jeśli chodzi o rodzinę i rodzicielstwo. Najtrudniejszą częścią bycia rodzicem jest pozwolenie dzieciom na popełnianie błędów i przyjście na ratunek, gdy robi się to zbyt trudne” – dodała Jessica.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: