„Nawet byś ich nie rozpoznał!”: Jak wygląda Jason Statham i jego żona na zwykłym spacerze

Są zdecydowanie jedną z najlepszych par w Hollywood!

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham są uważani za jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Rosie i Jason poznali się na festiwalu muzycznym Coachella w kwietniu 2010 roku i cztery miesiące później zaczęli mieszkać razem. Nie wszyscy myśleli, że ten romans przetrwa. Niemniej jednak musimy przyznać, że początkowe lata między kochankami były pełne trudności. Do jednej z awantur doszło podczas gali rozdania Złotych Globów.

„Rosie jest strasznie zła, że ​​Jason regularnie chodzi na imprezy, chodzi do barów i dużo pije. Uważa, że ​​przyjaciele aktora mają na niego zły wpływ. Kiedy Jason i Rosie zaczęli się spotykać, spędzał z nią prawie cały swój czas, ale teraz wrócił do swojego zwykłego trybu życia.

Statham ostatecznie ewoluował, a jego ukochana nauczyła się akceptować niektóre z jego wad. Ich połączenie ponownie się poprawiło. Para powitała dziecko o imieniu Jack w 2017 roku. Jason oświadczył się Rosie dopiero w 2018 roku. Ale ślub jeszcze się nie odbył.

„Pracowaliśmy ciężko przez długi czas, kiedy pojawił się Jack. W rezultacie nie było to dla nas priorytetem. Najważniejsze, że jesteśmy razem zadowoleni. Cudownie będzie mieć ślub, gdy Jack będzie trochę starszy i będzie mógł uczestniczyć w ceremonii „W wywiadzie stwierdziła modelka.

Jack niedługo skończy cztery lata, a przed nim jeszcze uroczystość weselna. Fani zaczęli się zastanawiać, czy para zdecydowała się zakończyć związek. Ale potem zostali zauważeni na spacerze w Londynie, gdzie niedawno kupili dom, i wszystko wydawało się klikać. Jason i Rosie jechali na rowerze elektrycznym i wyglądało na to, że świetnie się bawią.

Jednak nie każdy rozpoznałby uroczą supermodelkę i brutalnego aktora – na żywo wyglądają zupełnie inaczej niż na czerwonym dywanie. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Rosie: bez kosmetyków i włosów wydaje się, że zmieniła kształt twarzy.

Najważniejszą rzeczą dla fanów jest to, że ich bohaterowie wydają się dobrze bawić. Rosie i Jason mogą zdecydować się na zalegalizowanie swojego związku po powrocie ze Stanów Zjednoczonych do ojczyzny (obaj są Anglikami). Nawiasem mówiąc, Huntington-Whiteley ujawniła w zeszłym roku, że nie miałaby nic przeciwko daniu swojemu synowi młodszego brata lub siostry.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: