Ona jest cała rozmyta! Nie rozpoznałbyś gwiazdy „Czarodziejki” w tej otyłej kobiecie

Aktorka Holly Mary Combs miała trudne dzieciństwo. Była awanturnikiem. Termin „handel elektroniczny” odnosi się do sprzedaży towarów elektronicznych. Ale w życiu Holly były mocne napoje i nielegalne narkotyki. Kto wie, jak potoczyłoby się jej życie, gdyby nie program telewizyjny „Czarodziejki”. Aktorka wcieliła się w jedną z głównych postaci. Piper, jedną z sióstr czarownic, grała Combs.

Miłość i uznanie fanów podążyły za aktorką po jej roli. Aktorka porzuciła swoją „mroczną” przeszłość. Występowała w serialu przez wiele lat i była ulubienicą fanów.

A po zakończeniu „Czarodziejki” aktorka całkowicie poświęciła się życiu osobistemu. Wyszła za mąż i miała dzieci z restauratorem. Holly Mary Combs jest teraz oddaną żoną i matką.

Być może dlatego przestała dbać o swoją urodę. Nowe zdjęcie aktorki nie tak dawno zaskoczyło fanów serialu. Aktorka jej nie poznała. Nie przypomina uroczej Piper. Jej mężulek wydaje się częstować aktorkę kulinarnymi cudami.

Holly przybrała na wadze, a jej twarz jest pokryta pryszczami, których nie ukrywa. A użytkownicy doszli do wniosku, że aktorka całkowicie się zignorowała i zasłoniła.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: