„Ponadczasowe piękności”: gwiazdy przeciwstawiające się starzeniu o ponadczasowym wyglądzie

Starzenie się nie przeszkadza im być pięknymi

Ludzie zwykle zaczynają wyglądać gorzej z wiekiem, ponieważ się starzeją. Jednak niektórzy celebryci demonstrują coś przeciwnego. Z wiekiem wydają się młodsze i świeższe.

Scarlett Johansson

Kiedy miała dziesięć lat, aktorka zaczęła grać w filmach. Kunszt i talent małej aktorki zostały natychmiast zauważone przez reżyserów. Popularność Johanssona rosła z roku na rok. Dość szybko dowiedział się o niej w Ameryce. Jednak aktorka często grała zwykłe dziewczyny, zyskując przydomek „pospolitej”. Wszystko zmieniło się, gdy Scarlett pojawiła się w reklamie firmy „Dolce & Gabbana”. Zdjęcie Marilyn Monod bardzo pomogło.

Złe języki przewidziały, że aktorka nie zostanie ikoną piękna. Mimo to doszło. Aktorka też się zmieniła. Stała się bardziej zgrabna, co było widoczne w jej charyzmie, której wcześniej jej brakowało.

Elle Macpherson

Kto by pomyślał, że znana piękność Elle Macpherson wstydziła się za młodu, ponieważ była zbyt chuda i wysoka? Nie chciała być sławna i zamiast tego planowała pracować jako prawnik. Wtedy zwrócił na nią uwagę personel agencji modelek.

Przypadek McPhersona jest dowodem na to, że z brzydkiego kaczątka zawsze może wyrosnąć piękny łabędź. Gdy nad wizerunkiem modelki pracowali styliści i kosmetyczki, wyglądała zupełnie inaczej.

Jennifer Garner

Jennifer Garner wdarła się do przemysłu filmowego dzięki filmowi „Zoya”. Dziewczyna była kanciastą nastolatką. Nie lubiła siebie i była skomplikowana. To prawda, że ​​​​nie zastanawiała się zbytnio nad tym, że jej uszy odstają, a włosy są skąpe. Oprócz tych pomysłów miała inne rzeczy na głowie.

Minęło wiele lat. Garner została uznana za pierwszą na świecie piękność.

Demi Moore

Demi Moore cierpiała na zeza i słaby zgryz. Moore ciężko pracowała, aby ukryć swoje słabości, zanim dostała ważne prace. Kiedy aktorka stała się gwiazdą, przeszła operację plastyczną.

Demi nie ukrywa, że ​​poddała się operacji plastycznej, by poprawić urodę. Zrobili to w jakimś celu, to trzeba stwierdzić. Aktorka wydaje się być w dobrej formie jak na swój wiek.

Jennifer Lopez

Dennifer Lopez wyglądała inaczej, kiedy po raz pierwszy zaczęła podbijać celebrytę Olimp. Zaczęła zmieniać się na lepsze po pojawieniu się w Moja rodzina i zdobyciu nagrody za tę rolę. Z każdą nową rolą stawała się coraz bardziej atrakcyjna, a jej styl poprawiał się.

J.Lo przez lata ewoluował w coś więcej niż tylko Latynoskę. Zdobyła uznanie jako światowa celebrytka, i to nie tylko w filmach. Lo wydał wiele albumów muzycznych. Ma własną linię odzieży pod własnym nazwiskiem. Nazwisko Jennifer Lopez jest obecnie znane na całym świecie. Uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet na świecie.

Post z każdym rokiem coraz ładniejszy. Jak teraz wygląda najmłodsza córka Schwarzeneggera, która postanowiła nie polegać na swoim ojcu, pojawiła się najpierw na Animalplanetnow.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: