„Młoda dziewczyna w ciele starszej pani”: jak teraz wygląda ta 15 – letnia dziewczynka

Urodziła się z rzadką chorobą genetyczną

Xiao Feng to młoda dziewczyna, która od dzieciństwa cierpi na rzadką chorobę genetyczną, przez co jest wyrzutkiem wśród rówieśników. Była nękana licznymi nieprawidłowościami fizycznymi, które sprawiły, że wyglądała jak stara kobieta, powodując ogromne trudności w jej codziennym życiu. Mimo licznych wizyt u lekarzy rozwiązanie jej stanu przez lata pozostawało nieuchwytne. Niestety na tym jej zmagania się nie skończyły. Xiao napotkała niezliczone przeszkody podczas prób zapisania się do szkoły, a jej wygląd był głównym powodem odrzucenia. Jej referencje były również często kwestionowane, a wielu nie było w stanie pojąć, w jaki sposób nastolatka może posiadać takie cechy fizyczne. Droga przed nami wydawała się ponura, bez widocznych rozwiązań.
W wieku 15 lat Xiao wyglądała jak stara kobieta.

Gwałtowny postęp tej choroby skutkuje zazwyczaj kompleksowym starzeniem się organizmu, obejmującym zarówno narządy wewnętrzne, jak i cechy zewnętrzne. Jednak Xiao Feng San miała szczęście mieć nietypowy przypadek, ponieważ tylko jej skóra wykazywała oznaki starzenia. Była to dla młodej dziewczyny rzadka okazja do przezwyciężenia choroby i poprawy jej stanu. Bycie postrzeganym jako osoba starsza od dzieciństwa może być trudnym i izolującym doświadczeniem, stwarzającym wyzwania w relacjach z rówieśnikami i radzeniu sobie z ciężarem tego postrzegania.

Problemy skórne Xiao Feng San pojawiły się po raz pierwszy w okresie niemowlęcym, zaledwie kilka miesięcy po jej urodzeniu. Niestety, gdy dorosła i zaczęła chodzić do szkoły, jej rówieśnicy, a nawet sąsiedzi wyśmiewali się z niej, pogarszając i tak już trudną sytuację. Pomimo swoich zmagań Xiao wytrwała i udało jej się ukończyć szkołę średnią, choć droga była niewątpliwie uciążliwa. Ciągłe kpiny i obelgi kierowane w jej kierunku utrudniały wyobrażenie sobie kontynuowania studiów wyższych, ponieważ nie chciała niczego więcej, jak tylko całkowicie uniknąć interakcji z innymi. Niemiłe słowa i kpiny, których doświadczała codziennie, poważnie odbiły się na jej psychicznym i emocjonalnym samopoczuciu.

Jednak dziewczyna w końcu uśmiechnęła się na szczęście – znaleźli się fachowcy, którzy chcieli rozwiązać jej problem.
Skóra Xiao była jedyną przeszkodą na jej drodze, ale zabieg chirurgiczny mógł to naprawić. Jednak cena operacji plastycznej stanowiła wyzwanie, ponieważ oszacowano ją na 500 000 juanów. Pomimo wysiłków społeczeństwa, aby zebrać fundusze, zebrano tylko 190 tysięcy juanów. Na szczęście szpital zaoferował 70% zniżki, co znacznie obniżyło koszty. Pomimo utrzymującej się luki finansowej szpital zdecydował się całkowicie zrezygnować z opłaty, uznając znaczenie jakości życia Xiao i perspektyw na przyszłość. Uważali, że bardziej potrzebuje pieniędzy, aby realizować swoje marzenia o studiach, zawieraniu przyjaźni i budowaniu satysfakcjonującego życia.
Operacja odbyła się 29.12.19.

Operacja Xiao była skomplikowaną i wymagającą procedurą wymagającą wiedzy 10 lekarzy pracujących na zmiany. Wraz z nimi w akcji brał udział dodatkowy personel pielęgniarski. Operacja była długa, trwała siedem godzin, podczas których wygląd Xiao przeszedł znaczną przemianę. Lekarze umiejętnie usunęli nadmiar skóry, a także zmienili jej nos, brwi i usta, aby nadać jej nowy, lepszy wygląd.

Po udanej operacji Xiao pewnie zwróciła się do mediów na konferencji prasowej, prezentując swój nowy wygląd.

To dzień, który dziewczyna zapamięta do końca życia.

Ogromne podziękowania dla lekarzy, którzy zmienili życie Xiao.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: