Opuchnięta i postarzała: Britney Spears została sfilmowana na ulicy, kiedy się tego nie spodziewała

Gwiazda nie wygląda najlepiej.
Z każdym mijającym postem w mediach społecznościowych Britney Spears wydaje się coraz bardziej zaniepokojona swoim samopoczuciem. Jednak rzeczywistość jej sytuacji jest jeszcze bardziej przygnębiająca niż to, co ujawnia w Internecie.
Chociaż Britney Spears była w stanie pozbyć się opieki ojca w zeszłym roku, nadal zachowuje dyskrecję i rzadko pojawia się publicznie. Była sensacja muzyki pop wydaje się być mało zainteresowana uczestnictwem w wydarzeniach z czerwonego dywanu, a może nie jest zapraszana na takie spotkania. Ogólnie rzecz biorąc, woli prowadzić życie prywatne i trzyma się na uboczu, wychodząc tylko okazjonalnie.
Przy poprzedniej okazji na początku roku Britney Spears wywołała spore zamieszanie, gdy kamera została złapana na wybuchu w restauracji. Przyczyna jej nagłego gniewu była nieznana, ale zrobiła scenę bez powodu.Przy poprzedniej okazji na początku roku Britney Spears wywołała spore zamieszanie, gdy kamera została złapana na wybuchu w restauracji. Przyczyna jej nagłego gniewu była nieznana, ale zrobiła scenę bez powodu.Jednak jej przedstawiciele twierdzili później, że materiał filmowy został źle zinterpretowany, ponieważ piosenkarka była zdenerwowana, że ​​filmowali ją inni goście, a ona po prostu chciała spokojnego wieczoru. Niemniej jednak niektórzy zastanawiali się, czy nie powinna była wybrać bardziej odosobnionego miejsca na kolację, aby uniknąć niechcianej uwagi.Ostatnio paparazzi udało się uchwycić zdjęcie gwiazdy wracającej do domu z wakacji na Hawajach. Chociaż wydawała się spokojna, jej wygląd fizyczny wywołał reakcję opinii publicznej. Wyglądało na to, że Britney przybrała na wadze i wyglądała na wzdętą, z widocznymi zmarszczkami na twarzy, których nawet kapelusz i okulary przeciwsłoneczne nie były w stanie ukryć.
Tym, co sprawiło, że wygląd Britney Spears był jeszcze bardziej niezwykły, był fakt, że miała na sobie krótką sukienkę z nadrukiem serca i pluszowego misia, jakby to była dziecięca sukienka. Połączenie jej stroju i wyglądu fizycznego było dość uderzające i przykuło uwagę gapiów.
Ostatnio paparazzi udało się uchwycić zdjęcie gwiazdy wracającej do domu z wakacji na Hawajach. Chociaż wydawała się spokojna, jej wygląd fizyczny wywołał reakcję opinii publicznej. Wyglądało na to, że Britney przybrała na wadze i wyglądała na wzdętą, z widocznymi zmarszczkami na twarzy, których nawet kapelusz i okulary przeciwsłoneczne nie były w stanie ukryć.
Tym, co sprawiło, że wygląd Britney Spears był jeszcze bardziej niezwykły, był fakt, że miała na sobie krótką sukienkę z nadrukiem serca i pluszowego misia, jakby to była dziecięca sukienka. Połączenie jej stroju i wyglądu fizycznego było dość uderzające i przykuło uwagę gapiów.
– Wygląda jak miejska wariatka.
Gdy zdjęcia Britney Spears krążyły po Internecie, niektórzy ludzie wyrażali swoje obawy co do jej dobrego samopoczucia. Wiele komentarzy sugerowało, że może potrzebować wsparcia psychologicznego, a niektórzy nawet spekulowali, że zachowuje się jak księżniczka. Opinie te zostały udostępnione w kontekście toczącej się narracji dotyczącej życia Britney i szkodliwego wpływu, jaki różne osoby miały na jej zdrowie psychiczne.

Oprócz obaw o jej stan psychiczny i fizyczny, fani Britney Spears zauważyli również, że piosenkarka nie nosi już obrączki. Niedawno wybrała się na spontaniczne wakacje na Hawaje, ale zamiast towarzyszyć jej mąż, Sam Asgari, widziano ją, jak cieszy się słońcem i morzem ze swoim menadżerem, Cade’em Hudsonem. Para podzieliła się nawet seksownymi zdjęciami w mediach społecznościowych. W międzyczasie Sam został zauważony bez pierścionka, gdy był poza domem. Wszystko to podsyciło spekulacje, że małżeństwo Britney i Sama może się chwiać, a rozwód może być bliski.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet