„Niektórym pomogłem, innym zrujnowałem!”: Najsłynniejsze przemiany wszechczasów

Chirurgia plastyczna może całkowicie zmienić twoje życie

Chirurgia plastyczna może całkowicie odmienić Twoje życie. Szczególnie pomagają gwiazdom: poprawiają samoocenę i pozwalają szybko piąć się po szczeblach kariery. Ale nie wszyscy mają szczęście – niektórzy lekarze psują im wygląd tak, że aż strach na to patrzeć. Przyjrzyjmy się najciekawszym metamorfozom celebrytów.

Angeliny Jolie

Nikt nie będzie w stanie powiedzieć, jak wyglądałaby kariera słynnej aktorki, gdyby nie zamieniła się kiedyś w chirurga plastycznego. Muszę powiedzieć, że Jolie zawsze była bardzo piękna, ale zmiana kształtu nosa i kości policzkowych pomogła jej osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Donatelli Versace

Donatella jest jedną z najpopularniejszych ofiar operacji plastycznych. Niestety, specjalista nie pomógł jej zmienić się na lepsze. W rezultacie jej twarz stała się maską, a jej usta wydają się powiększać z każdym rokiem. Prawdopodobnie żałuje swojej decyzji o pójściu pod nóż.

Megan Fox

Megan jest samozwańczą kobietą. Miała naturalnie bardzo ciekawy wygląd, a poprawiła go dopiero dzięki operacjom plastycznym. Jest po prostu wspaniała. Wszystkie wysiłki włożone w pracę nad sobą były uzasadnione.

Mickeya Rourke’a

Jeśli wcześniej Mickey był przystojnym mężczyzną, to po operacji zamienił się w wyblakły cień samego siebie. Ogólnie zmienia się tak często, że trudno za nim nadążyć.

Victoria Beckham

Victoria zawsze krytykowała swój wygląd. Najbardziej nie lubiła własnego nosa. Korekcja nosa pomogła jej pozbyć się kompleksów.

Demmy’ego Moore’a

Demi była również niezadowolona ze swojego wyglądu. Chirurgia plastyczna pomogła jej skorygować kształt podbródka, ust i klatki piersiowej. Praca chirurga jest po prostu niesamowita – nie widać żadnej interwencji.

Kim Kardashian

Kim również nie odmawia usług chirurgów plastycznych. Jak wiecie, powiększyła rozmiar swoich pośladków do niesamowitych figur. Dzięki temu została gwiazdą. Fotografowie szczególnie lubią uchwycić dokładnie jej piąty punkt.

Nicole Kidman

Chociaż Nicole twierdzi, że nie miała żadnych operacji, wszyscy widzą, że jej twarz przeszła ostatnio wiele zmian. Powodem jednak nie jest interwencja chirurgiczna, ale zastrzyki z botoksu.

Pameli Anderson

Wszyscy rozpoznają Pamelę przede wszystkim po jej dużych piersiach. Podsycała zainteresowanie fanów swoją osobą, powiększając lub zmniejszając biust. Ciekawe i dość dziwne błędne koło.

Melanie Griffith

Z jakiegoś powodu Melanie doprowadza wszystkie swoje hobby do skrajności. Początkowo opierała się na alkoholu, ale potem zainteresowała się chirurgią plastyczną. Eksperci uważają zmiany w jej wyglądzie za wyjątkowo nieudane.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet