„Samotne życie”: dziewczyna znalazła starca mieszkającego samotnie w opuszczonym domu

Postanowiła nie zostawiać go już samego

Leslie Muir jest odkrywcą, który szuka opuszczonych i niesamowitych miejsc w Kanadzie, aby zrobić zdjęcia. Pewnego dnia natknęła się na zniszczony dom, który zawsze ją intrygował.

Kiedy miała robić zdjęcia, usłyszała jakieś odgłosy i zauważyła starszego mężczyznę o imieniu Lawrence, mieszkającego samotnie w salonie.

Pomimo swojego przerażającego wyglądu Leslie odkrył, że Lawrence był w rzeczywistości miłą i przyjazną osobą. Był częściowo sparaliżowany z powodu urazu byka i udaru mózgu i mieszkał samotnie w opuszczonym domu.

Leslie zaczęła go regularnie odwiedzać, sprzątała dom, gotowała dla niego i przyprowadzała mu swojego psa o imieniu Violet.

W końcu zdała sobie sprawę, że stan zdrowia Lawrence’a się pogarsza i postanowiła przenieść go do lokalnego domu opieki.

Leslie nadal go odwiedza i ma nadzieję, że historia Lawrence’a zainspiruje ludzi do ponownego nawiązania kontaktu z tymi, z którymi stracili kontakt. Starzec uważa Leslie za swoją przyjaciółkę, a ona jest szczęśliwa, że ​​go poznała.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: