„Nie chciała dzieci”: jak teraz wygląda 63-letni syn Brigitte Bardot

Aktorka wykonała świetną robotę, przedstawiając miłość na zdjęciach

Nicolas-Jacques Bardot, jedyny syn słynnej Brigitte Bardot, urodził się w styczniu 1960 roku. Brigitte początkowo nie chciała urodzić, ale jej miłość do divy Jacquesa Charriera przekonała ją, by zatrzymać dziecko i wystąpić na weselu.

Ze względu na uwagę paparazzi Bardot prawie nigdy nie opuszczała swojego mieszkania podczas ciąży, a nawet rodziła w domu. Matka wahała się, czy nakarmić niemowlę iz drżeniem wzięła go za ręce. Chciała jak najszybciej wrócić do aktorstwa.

To ciekawy fakt! Brigitte i Jacques zaplanowali sesję zdjęciową zaraz po porodzie, aby uspokoić dziennikarzy, którzy dosłownie śledzili Bardota. Dziewczyna umiejętnie przedstawiła miłość na zdjęciach. Obrazy zostały sprzedane dużej publikacji za uczciwą cenę.

Po rozwodzie Bardota i Charliera chłopiec został z ojcem: Jacques zażądał, a Brigitte radośnie i bez cienia wyrzutów sumienia się zgodziła. Nicolas-Jacques ukończył studia ekonomiczne na słynnym Uniwersytecie Paryskim. Lubił muzykę i lubił aranżować i tworzyć melodie. Ponadto przystojny 22-latek zauważył Pierre’a Cardina i zwrócił się do niego o pracę jako model na jednej z wystaw.

Nicolas poznał Annę-Lin podczas pracy w branży modowej i pobrali się w Oslo. Para była rodzicami dwóch dziewczynek. Brigitte początkowo również im odmówiła, ale później próbowała się z nimi skontaktować. Nicolas zajmuje się obecnie programowaniem i technologią komputerową. Nadal jest zakochany w swojej żonie i zaczął wychowywać wnuki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: