„Ponura dziewczyna”: jak teraz wygląda aktorka małej dziewczynki z rodziny Addamsów

Ten film przeniósł jej karierę na wyższy poziom

Ciekawa i urocza historia Rodziny Addamsów została opisana w magazynie The New Worker. Utalentowany artysta Charles Addams od 1938 roku tworzył serię komiksów, które stały się niezwykle popularne wśród Amerykanów.

Przyjrzyjmy się, co stało się z aktorką Christiną Ricci, która zasłynęła z roli ponurej gotki, Wendy Addams.

Niezależnie od jej późniejszych ról, dla wielu aktorka o wyrazistych oczach pozostaje sprytną gotką Addams. Christina miała zaledwie jedenaście lat, kiedy film został wydany. Choć nie był to jej pierwszy film, z pewnością stał się jedną z najbardziej udanych adaptacji oryginalnego komiksu, wznosząc jej karierę na wyższy poziom.

Jej debiut aktorski to Syreny z Cher i Winoną Ryder w rolach głównych. Następnie została obsadzona w roli Wendy Addams, a jej znakomita kreacja sprawiła, że ​​stała się bardzo popularna, ugruntowując ją w takich rolach na wiele lat. Role ekscentrycznych nastolatków stawały się coraz częstsze.

Christina Ricci stała się ikoną nastolatków w 2000 roku. Jej kariera nabrała rozpędu, a jej najbardziej udane filmy to Sleepy Hollow i Fear and Loathing in Las Vegas, w których dwukrotnie zagrała ze słynnym aktorem Johnnym Deppem. Obecnie artystka dużo czasu poświęca rodzinie i bierze udział w różnych projektach internetowych z gatunku dramatu i thrillera.

Jej ostatnie prace to dramat historyczny „Pan American” oraz serial „50 States of Fear”, który przedstawia miejskie legendy na podstawie historii Lizzie Borden.

Christina Ricci ma teraz 42 lata i jest matką dwójki dzieci. Pod koniec ubiegłego roku urodziła córkę Cleopatrę Ricci Hampton ze swoim mężem stylistą Markiem Hamptonem. Najstarszy syn gwiazdy, Freddie, który ma osiem lat, pochodzi z jej pierwszego małżeństwa z technikiem ekipy filmowej Jamesem Hirdegenem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: