„Zaskakujący wygląd czerwonego dywanu”: Jeremy Renner na czerwonym dywanie ze swoją 10-letnią córką

To jego pierwszy występ po strasznym wypadku

1 stycznia dwukrotny nominowany do Oscara omal nie zginął od własnego skutera śnieżnego podczas oczyszczania drogi w pobliżu swojego domu w Lake Tahoe w Kalifornii. Renner mógł występować publicznie po licznych operacjach i trzech miesiącach rehabilitacji. Po cudownej akcji ratunkowej aktor wyszedł na czerwony dywan ze swoją 10-letnią córką Avą. Dziecko było wynikiem jego małżeństwa z modelem Sonnym Pacheco. Po rozwodzie będą dzielić się opieką.

Słynny ojciec i jego córka wzięli udział w premierze serialu Disney + Rennervations w Los Angeles. Jeremy był ubrany w białą koszulę, genialny niebieski garnitur i dopasowany krawat. Szedł jedną ręką trzymając czarną laskę, a drugą chwytając córkę za rękę.

Ava miała na sobie granatową jedwabną suknię ze zwiewną spódnicą i skromnym trenem. Był noszony z białymi sandałami. Stylizację dziewczyny uzupełniła złota biżuteria, w skład której wchodziły kolczyki hula hop oraz łańcuszek z zawieszką. Nieśmiała nastolatka, która nie była przyzwyczajona do bycia w centrum uwagi, została pocieszona przez swojego kochającego ojca z pocieszającym uśmiechem.

Według źródeł zbliżonych do aktora, który gra Clinta Bartona (Falcon Eye) w Marvel Cinematic Universe, nadal „bardzo cierpi” po wielu kontuzjach. Z drugiej strony Renner uważał, by nie ujawniać tego na czerwonym dywanie. Został zebrany przez przyjaciół i członków rodziny, aby świętować swój najnowszy projekt. Renner miał nawet asystenta, który wziął laskę i pozował bez niej.

W „Rennerwave” wystąpił także partner artysty w filmach „Avengers” i „Władca burzy”, 44-letni Anthony Mackie. Seria została nakręcona w 2022 roku i została ukończona przed wypadkiem. Tematem filmu jest rodzinne miasto Rennera, Reno w stanie Nevada.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: