„Najlepszy ojciec i członek rodziny, o jakim możesz marzyć!” Eva Longoria pokazała swojego męża i syna na rzadkim zdjęciu

Główna aktorka programu telewizyjnego „Desperate Housewives” znana jest z tego, że chroni swoje życie osobiste dla prywatności i rzadko bierze udział w imprezach publicznych, aby uniknąć zainteresowania mediów swoimi bliskimi.

Zrobiła jednak wyjątek na 55. urodziny męża i zorganizowała rodzinną sesję zdjęciową z ich 4-letnim synem. Eva Longoria wyglądała odświętnie, ubrana w czarno-białą zwiewną sukienkę z jasnymi sandałami i nałożyła makijaż szminką w kolorze fuksji i czarnymi strzałkami.

Jej mąż, Jose Antonio Baston, miał na sobie czarną koszulę z długimi rękawami, beżowe spodnie i mokasyny. Zostali sfotografowani trzymając syna, a Longoria wyraziła swoją miłość do męża w wzruszającym przesłaniu.

To trzecie małżeństwo Evy, a rodzina Beckhamów, która jest bliskimi przyjaciółmi Evy i Jose, przesłała serdeczne życzenia urodzinowe. Fani Longorii pochwalili rzadkie rodzinne zdjęcie, nazywając ich piękną rodziną i wyrażając podziw dla Evy jako żony i matki.

Pomimo sporadycznych wystąpień publicznych, Longoria jest znana z tego, że trzyma swoją rodzinę z dala od opinii publicznej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: