„Naturalnie, a jednak idealnie”: Mmodelka plus size po raz kolejny udowodniła, że ​​można wyglądać luksusowo w każdym kształcie

Planeta została teraz podzielona na różne grupy. Pierwsza uważa szczupłą sylwetkę za ideał i symbol zdrowia, druga chce nauczyć się kochać siebie w każdej postaci, bez względu na nadwagę, a trzecia nie jest pewna sensu tych wszystkich podziałów i norm.

Jednak modę definiuje niezwykłe okrucieństwo. Niezwykle ciasne standardy i potworna szczupłość były kiedyś uważane za normalne. Dla wielu kobiet dobrze znane kryteria 90-60-90 przez długi czas były nieosiągalną ambicją.

Na szczęście świat ewoluuje, a standardy się zmieniły. Poszukiwane są modele, które są niezwykłe i odnoszą wielkie sukcesy w tej branży. Dziewczyny plus size są niezwykle popularne, zwłaszcza wśród zwykłych fashionistek o „standardowych” ciałach. Zwykłe panie, których jest wiele na naszym globie, na wybiegu widziały normalne modelki o pięknych kształtach, a nie anorektyczki.

Stefania Ferrario należy do społeczności plus size. Ma zdanie, które różni się od większości ludzi. Uważa, że ​​nadszedł czas, aby ludzie porzucili z góry przyjęte przekonania i przestali kategoryzować ludzi jako osoby z nadwagą lub szczupłe. Nawiasem mówiąc, konto dziewczyny na Instagramie ma ponad milion obserwujących.

Stephanie urodziła się w Australii w czerwcu 1993 roku. Jej ojciec pochodzi z Anglii, a matka z Włoch. Ludzie myślą, że dzieci mieszanej rasy są urocze, a Ferrariro potwierdza to twierdzenie. W wieku 16 lat była pewna, że ​​chce robić karierę w modelingu.

Mimo wzrostu 173 centymetrów i wagi 55 kilogramów była nieustannie karana za nadwagę. Stefania zdecydowała w tym momencie, że żaden wybieg nie jest wart anoreksji. Nie miała na nią wpływu żadna zasada 90-60-90. Wszystkie konwencje służyły po prostu do odróżnienia jej od szarej masy.

Modelka ogoliła głowę, aby podnieść świadomość na temat raka, wypadania włosów i innych chorób, które mogą powodować wypadanie włosów, w wyniku czego stała się domową celebrytką. Profesjonaliści zwrócili na nią uwagę i zaczęli zapraszać na sesje zdjęciowe. Mimo wzrostu 173 centymetrów i wagi 55 kilogramów była nieustannie krytykowana za nadwagę. Stefania zdecydowała w tym momencie, że żaden wybieg nie jest wart anoreksji. Nie miała na nią wpływu żadna zasada 90-60-90.

Kariera modelki Stephanie kwitła, a jej pozycja była modelką plus size. Przeniosła się do większej lokalizacji i cały swój czas poświęciła na szybkie rozwijanie portfolio. Dita Von Teese i Ashley Graham zwróciły na nią uwagę. Ferarrio zajmuje się marketingiem znanych firm bieliźniarskich. Używa hashtagu #droptheplus, aby publikować na Instagramie. Jest popularna wśród tych, którzy chcą wyrzec się kategoryzacji świata na gruby lub chudy.

Stephanie osiągnęła prawdziwą sławę, kiedy wpadła na swój pomysł i chciała go opublikować. Była w stanie wywołać publiczne oburzenie, a wiele osób wypowiadało się w jej obronie.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w branży modelek każda kobieta nosząca ubrania większe niż europejski rozmiar 40 jest już uważana za osobę z nadwagą lub plus size. Stephanie ma 46-48 lat i trudno jej dopasować się do ram stylizacji stylistów.

Młode kobiety, które głodzą się, aby sprostać standardom branży kosmetycznej, cierpią na anoreksję. Ta choroba jest po prostu przerażająca i jest znacznie bardziej rozpowszechniona, niż się wydaje. Jest to szczególnie szkodliwe dla młodzieży, która jest podatna na narzucanie ideałów przez media. Cały czas widzimy szczupłe modelki – na okładkach magazynów, ekranach telewizorów, billboardach i tak dalej. I uważa się, że każdy powinien starać się być taki jak oni.

W rzeczywistości uroda kobiety jest niezależna od jej parametrów. Bardziej istotne są jej poczucie własnej wartości, nastawienie oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Stephanie waży obecnie 66 kilogramów. Jej wymiary to: klatka piersiowa 99, talia 71, biodra 102. Ma piękną i kobiecą sylwetkę, którą podziwia wielu przedstawicieli płci przeciwnej.

Czy możemy powiedzieć, że Ferrariro ma nadwagę? Wszystko zależy od osobistych kryteriów. Ktoś uważa strój w rozmiarze 44 za katastrofę i powód do przejścia na dietę, podczas gdy ktoś w wieku 50 lat i więcej uważa się za normalny. Najważniejsze jest zachowanie dobrej kondycji fizycznej. A gonienie za modą nie ma sensu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: