„Bez wysiłku szykowny!”: Monica Bellucci pojawiła się w tuxedo na premierze filmu „Mafia Mamma” w USA

Wygląda niesamowicie bez względu na to, co nosi!

Włoska diva stała się legendą mody, która może wyglądać oszałamiająco w każdej sukience. Monica była na nowojorskiej premierze komedii kryminalnej „Mama Mafia” w kinie AMC na Lincoln Square. Monica miała na sobie strój w brutalnym stylu, który, choć autentyczny, nie ukrywał kobiecej witalności i seksapilu aktorki i modelki.

Była żona Vincenta Cassela otrzymała wieczorowy makijaż, który obejmował podkreślenie oczu i matową szminkę z błyszczącym wykończeniem. Jej ciemne włosy były nieco wyprostowane i pozostawione, by otaczały jej twarz. Bellucci miał na sobie białą za dużą koszulę, dopasowaną długą czarną marynarkę, dopasowane szerokie spodnie i sztywny krawat. Aktorka zabrała swoje niezbędniki na uroczystość w stylowej torebce wykonanej z czarnej matowej skóry.

Toni Collette, 50-letnia towarzyszka Moniki Bellucci przy ostatniej produkcji, również była obecna na premierze. Z drugiej strony Toni Collette postawiła na kobiecy wizerunek. Miała na sobie zwiewną białą sukienkę maxi z falbankami, które podkreślały jej opaloną skórę.

Suknia, która miała bufiaste rękawy i prześwitujący przód, została ozdobiona kwiatową aplikacją 3D. Każdy kwiat został ozdobiony srebrnymi cyrkoniami, aby był jeszcze wspanialszy. Blond loki Toni były miękko zwinięte i opadały jej na ramiona. Z różem, różową szminką i jasnym cieniem do powiek wybrała naturalny makijaż.

„Trzynastka”, reżyserka „Zmierzchu”, Katherine Hardwicke, wyróżniała się w jaskrawoczerwonym kostiumie z czarnym topem i dopasowanymi skórzanymi rękawiczkami.

Film „Mama Mafia” trafi do kin 14 kwietnia. Opowiada historię Amerykanki (Collette), która zostaje niespodziewanie wezwana do Rzymu na pogrzeb dziadka, którego nie zna. Kobieta leci do Włoch, aby uregulować swój spadek, tylko po to, by odkryć, że krewny był szefem przestępczego przedsiębiorstwa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: