„Usta Simona opadają!”: Nieśmiała dziewczyna chwyta mikrofon i szokuje wszystkich swoim oszałamiającym występem

Pokój wypełnił się jej pięknym i nieskazitelnym śpiewem

Oglądanie występu dziecka lub nastolatka w telewizji na żywo lub na pokazie talentów jest dość ekscytujące. Biorąc pod uwagę ich wiek i stopień wiedzy, nie jesteś pewien, do czego są zdolni. Zwykle muszą dużo ćwiczyć przed występem na scenie, zwłaszcza gdy jest to ich pierwsza duża scena. Ta audycja od Brytyjski Mam Talent, 2010, wciąż jest pamiętany przez wielu.

Nikt z publiczności, widzów, a nawet jurorów nie wiedział, czego spodziewać się po tej 14-letniej piosenkarce, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na scenie. Ale głos i talent młodej damy natychmiast wszystkich oszołomiły. Jej występ był naprawdę pełen pasji.

Olivia Archbold wyszła na scenę jako nieśmiała i nerwowa dziewczynka. A kiedy jurorzy usłyszeli, co zaśpiewa, zaczęli drapać się po głowach z niedowierzaniem. Olivia wybrała piosenkę Ramiona Anioła. W ciągu zaledwie kilku sekund cała sala była zachwycona.

Spośród sędziów najbardziej zdumiony był Szymon. Był całkowicie zahipnotyzowany wokalem i talentem dziewczyny. Pokój wypełnił się jej pięknym i nieskazitelnym śpiewem. Jej kontrola głosu jest po prostu niesamowita jak na dziewczynę w jej wieku. Prawdziwy talent!

Opinie sędziów wprawiły rodzinę i przyjaciół dziewczyny w szok! Opisali występ dziewczyny jako „po prostu oszałamiający”. Rodzice już o tym wiedzieli, ale nadal miło jest słyszeć takie pochwały na temat córki od światowej sławy profesjonalistów.

Obejrzyj przesłuchanie Olivii w poniższym filmie, a zrozumiesz, dlaczego zebrała takie pochwały!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet