„Ósmy syn w rodzinie”: poznaj najmłodsze dziecko Micka Jaggera

Wygląda tak bardzo jak jego ojciec!

Mick Jagger jest frontmanem The Rolling Stones, legendy rocka, której nazwisko wpisane jest w dwa Halls of Fame: Rock and Roll Hall of Fame i National Music Museum of Great Britain.

78-letnia Brytyjka jest matką ośmiorga dzieci. Devereux, najmłodsze dziecko muzyka, zostanie nam dziś przedstawione.

8 grudnia 2016 roku urodził się Devereux Octavianu Basilu. Octavianu to po łacinie „ósmy”. Mick Jagger jest w związku z baletnicą Melanie Hamrick od 7 lat i wydaje się, że postanowił całkowicie się ustatkować. Mick decyduje się założyć rodzinę z matką chłopca po urodzeniu ósmego dziecka, a nawet składa jej przyrzeczenie.

Muzyk miał czterech chłopców i trzy córki z poprzednich związków z pięcioma różnymi kobietami. Mick jest także bogatym dziadkiem, ma pięcioro wnucząt i jedną prawnuczkę, która jest od niego zaledwie o dwa lata młodsza.

Ponieważ gwiazda rocka nie lubi czuć się staro i nie na czasie, wszystkie jego wnuki zwracają się do niego per „ty”.

Devoro przypomina swojego ojca we wczesnych latach, co zauważyli widzowie online, widząc zdjęcia młodzieńca. Niektórzy nawet nazywali chłopca „dokładną kopią” jego ojca.

„Jak słodko! Jak bardzo przypomina swojego ojca!”, „Magiczny chłopiec o twarzy gwiazdy rocka” – napisali komentatorzy.

Według zdjęć dziecko muzyka odziedziczyło po Micku piękne niebieskie oczy, kształt ust i gęste blond włosy. Na uwagę zasługuje również to, że najmłodszy syn frontmana od dziecka obdarzony jest kunsztem iz łatwością pozuje przed kamerami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet