Ciężarna Lindsay Lohan zorganizowała przyjęcie prenatalne, gromadząc rodzinę i przyjaciół celebrytów

Lindsay Lohan, ubrana w przewiewny komplet, została obsypana komplementami przez gwiazdorską koleżankę podczas baby shower, który zorganizowała dla swoich bliskich. Lindsay Lohan i jej małżonek Bader Shammas z niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Aby uczcić tę wyjątkową okazję, aktorka „Wrednych dziewczyn” zorganizowała przyjęcie dla dzieci w restauracji, na którym dołączyła do niej rodzina i przyjaciele, w tym jej matka Dina Lohan, brat Dakota, siostra Aliana i stylistka Juliet Angus.Z tej okazji Lindsay przygotowała kilka delikatnych strojów, pokazując swój swobodny styl. Jej włosy pozostały rozpuszczone, a ona zdecydowała się na lekki makijaż, podkreślając bujne rzęsy i półprzezroczysty błyszczyk. 36-letnia gwiazda założyła białą bluzkę z jaskrawym nadrukiem, po czym przebrała się w dzianinowy top z sałatą, połączony z eleganckim kokiem.
Z tej okazji Lindsay przygotowała kilka delikatnych strojów, pokazując swój swobodny styl. Jej włosy pozostały rozpuszczone, a ona zdecydowała się na lekki makijaż, podkreślając bujne rzęsy i półprzezroczysty błyszczyk. 36-letnia gwiazda założyła białą bluzkę z jaskrawym nadrukiem, po czym przebrała się w dzianinowy top z sałatą, połączony z eleganckim kokiem.

Podczas spotkania z dziećmi artystka wykonała kilka niezapomnianych ujęć ze swoimi gośćmi, w tym zbliżenie pozy ze swoją przyjaciółką Juliette. Dzieląc się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych, Juliette napisała: „Przyleciałam na baby shower mojej atrakcyjnej najlepszej przyjaciółki. Przyszła mama promieniała pozytywnie”.Baderowi Shammasowi, mężowi Lindsay, udało się nawiązać ciepłe relacje z rodziną, o czym świadczy wspólne ujęcie, które wykonał z młodszym bratem aktorki, Codym. Tymczasem Lindsay została sfotografowana przy stole ze swoją siostrą Alianą, obie promieniejąc radością. Dakota, brat Lindsay, również podzielił się zdjęciem z Baderem, przytulając się i uśmiechając skromnie, jednocześnie czule nazywając go „bratem życia”. Po opublikowaniu rzadkiego materiału fani Lindsay wyrazili swoją radość w mediach społecznościowych, a wielu komentowało piękno i szczęście gwiazdy. Niektórzy chwalili to wydarzenie jako piękną imprezę, w przeciwieństwie do niedawnej kontrowersyjnej celebracji innej celebrytki, podczas gdy inni zauważyli, że ciąża wydaje się pasować Lindsay, która promienieje radością.Baderowi Shammasowi, mężowi Lindsay, udało się nawiązać ciepłe relacje z rodziną, o czym świadczy wspólne ujęcie, które wykonał z młodszym bratem aktorki, Codym. Tymczasem Lindsay została sfotografowana przy stole ze swoją siostrą Alianą, obie promieniejąc radością. Dakota, brat Lindsay, również podzielił się zdjęciem z Baderem, przytulając się i uśmiechając skromnie, jednocześnie czule nazywając go „bratem życia”. Po opublikowaniu rzadkiego materiału fani Lindsay wyrazili swoją radość w mediach społecznościowych, a wielu komentowało piękno i szczęście gwiazdy. Niektórzy chwalili to wydarzenie jako piękną imprezę, w przeciwieństwie do niedawnej kontrowersyjnej celebracji innej celebrytki, podczas gdy inni zauważyli, że ciąża wydaje się pasować Lindsay, która promienieje radością.Lindsay od roku jest szczęśliwym mężem zastępcy wiceprezesa Credit Suisse, a para mieszka obecnie w Emiratach Arabskich. Jednak Lohan często podróżuje do Stanów Zjednoczonych w celach biznesowych. W zeszłym miesiącu aktorka ujawniła publicznie swoją ciążę, ku podekscytowaniu jej fanów i członków rodziny. Nawet jej ojciec, Michael, który opuścił rodzinę w 2007 roku, wyrażał radość i chęć powitania na świecie wnuczka. Michael jest zachwycony, że Lindsay wkrótce spełni swoje marzenie o zostaniu matką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet