„Ładna kobieta w różu!”: Britney Spears potwierdza, że ​​ma obsesję na punkcie księżnej Diany

Zmarła księżniczka jest jej główną inspiracją

Gwiazda muzyki pop z Hollywood potwierdziła, że ​​jest oddaną fanką księżnej Diany, która była ukochaną postacią brytyjskiej monarchii przed swoją przedwczesną śmiercią w 1997 roku.

Britney wielokrotnie wyrażała swój podziw dla Diany, ponieważ czuje z nią szczególny związek ze względu na ich podobne zmagania ze sławą i opinią publiczną. Britney niedawno opublikowała wideo, na którym tańczy w przestronnym pokoju z portretem Diany wiszącym na ścianie za nią. Miała na sobie różową mini sukienkę, białe buty i złoty naszyjnik i tańczyła do piosenki „Girls Just Wanna Have Fun.

Britney uważa, że ​​sława Diany pochłonęła ją i zdefiniowała, pozostawiając ją zagubioną jako jednostka w bańce. Jednak obie kobiety miały wspólnego przyjaciela w Sir Eltonie Johnie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by River Red (@britneyspears)

Britney złożyła hołd Dianie w maju 2021 roku, po tym jak wybuchł skandal wokół wywiadu, którego szwagierka Diany udzieliła w 1995 roku. Piosenkarka zamieściła zdjęcie Diany i nazwała ją prawdziwym geniuszem, który na zawsze zostanie zapamiętany jako jeden z najbardziej niezwykłe kobiety naszych czasów.

Spears znalazła również temat swojego trudnego życia w niedawnym filmie dokumentalnym BBC, który skrytykowała jako hipokryzję.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: