„Ona nie chciała dzieci”: jak teraz wygląda 63-letni syn Brigitte Bardot

Aktorka świetnie poradziła sobie z ukazywaniem miłości na zdjęciach

Nicolas-Jacques Bardot jest jedynym synem słynnej francuskiej aktorki. Mężczyzna urodził się w 1960 roku. Początkowo Brigitte nie chciała urodzić oczekiwanego dziecka, ale miłość do Jacquesa Charriera skłoniła ją do zatrzymania dziecka, a nawet poślubienia aktora.

Bardot nie chciała, aby opinia publiczna i paparazzi widzieli ją w ciąży, więc odmówiła wyjścia z domu. Aktorka nawet urodziła w domu. Matka bała się trzymać noworodka w ramionach, a nawet wahała się, czy go słuchać. Jedyne, czego pragnęła, to jak najszybszy powrót do zawodu aktora.

Brigitte i Jacques zorganizowali sesję zdjęciową zaraz po urodzeniu dziecka, aby zapewnić dziennikarzy, że mają szczęśliwe życie rodzinne. Aktorka świetnie poradziła sobie z ukazywaniem miłości na zdjęciach. Zdjęcia zostały sprzedane dużej publikacji za uczciwą cenę.

Bardot i Charlier wkrótce się rozwiedli, a chłopiec został z ojcem. W rzeczywistości Jacques zażądał, aby sam wychował chłopca, a Bardotowi wcale to nie przeszkadzało.

Nicolas-Jacques ukończył ekonomię na słynnym uniwersytecie w Paryżu. Mężczyzna lubił też muzykę i czasami tworzył melodie. W wieku 22 lat przystojny mężczyzna zwrócił się do Pierre’a Cardina z prośbą o pracę jako model.

Pracując w branży modowej, Nicolas poznał Annę-Lin. Wkrótce zorganizowali ślub w Oslo. Małżonkowie mają razem dwie córki. Początkowo Brigitte odmówiła przyjęcia dziewczynek jako wnuczek, ale z czasem zapragnęła też nawiązać z nimi kontakt.

Obecnie Nicolas zajmuje się programowaniem i technologią komputerową. Nadal jest zakochany w swojej żonie, a teraz razem szczęśliwie wychowują wnuki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: