„Gwiazda zdmuchnęła usta!”: Kylie Jenner wywołała poruszenie na zdjęciach Paparazzi

25-letnia sensacja mediów społecznościowych spędziła weekend na Coachelli. Podczas spaceru ze swoim kumplem Fai Khadrą Kylie została zauważona przez paparazzi. Modelka ubrała się luźno na wieczorne wyjście. Ubrana była w skórzaną kurtkę motocyklową i workowate dżinsy, a twarz zasłaniały jej grube okulary.

Wielu blogerów zauważyło zmiany na twarzy Jennera. Doszli do wniosku, że Kylie usunęła wypełniacze. „Jej usta są cudowne. „Mam nadzieję, że przestanie używać wypełniaczy”, „Czy Kylie usunęła wypełniacz do ust?” Tak, absolutnie. „Mam nadzieję”, „Wow, chyba widzę starą twarz Kylie”. „Wydmuchała sobie usta!” powiedział jeden z użytkowników.

Kylie nie spieszy się z ujawnieniem swojej metamorfozy. Milionerka wyraziła zdziwienie silną reakcją na jej przybycie. Modelka powiedziała, że ​​nie ma wyrzutów sumienia z powodu „zastrzyków upiększających”. „Uważam, że powszechnym błędnym wyobrażeniem o mnie było to, że miałem rozległą operację plastyczną twarzy i byłem niepewny.

Nie byłem!…! Byłam skrępowana swoimi ustami, więc wypełniłam je wypełniaczami. To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem. Nie żałuję. „Zawsze uważałam, że jestem ładna” – powiedziała modelka.

Z drugiej strony młodsza siostra Kim Kardashian stwierdziła, że ​​ostatnio bardziej lubi naturalność. Kylie twierdzi, że poród wpłynął na jej postrzeganie atrakcyjności. „Teraz lubię siebie bardziej”. Teraz rozpoznaję siebie w mojej córce i synu. Moja córka jest do mnie podobna. Dostrzegam w niej własne piękno, co sprawia, że ​​jeszcze bardziej siebie doceniam. „Piękno zawsze się dla mnie zmienia” – stwierdził Jenner.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: