„Ściąłem włosy na zawsze”: Sharon Stone zmieniła swój wizerunek, zmęczona standardami piękna

65-letnia gwiazda filmu „Kasyno” jest uważana za ikonę seksu w Hollywood. Sharon na początku swojej kariery nosiła długie blond loki, ale w końcu chciała się ich pozbyć. Artystka od wielu lat nosi krótką fryzurę.

Stone wyjaśnił, dlaczego obraz się zmienił. Laureatka Złotego Globu deklarowała, że ​​nie chce być zmuszana do spełniania standardów piękna. Odczuwała mniejszą presję, rezygnując z długich włosów, niż gdyby nadal je zapuszczała.

„Ściąłem włosy na zawsze, a potem straciłem je, kiedy zacząłem malować. Myślę, że to przez ciągły niepokój. To wieczne poczucie odrzucenia, które w pewien sposób narzuca nam społeczeństwo, traktując kobiety: tak naprawdę na świecie jest tylko jedno miejsce” — zauważył Stone.

Bolesne wypowiedzi na temat wzrostu, sylwetki, koloru włosów, koloru skóry i IQ, według hollywoodzkiej gwiazdy, to przykłady. Sharon stwierdziła, że ​​ta strategia „izoluje kobiety”, uniemożliwiając im poznanie się, zaakceptowanie i zaprzyjaźnienie się ze sobą.

Sharon naśmiewała się z dziewczyn, które zmieniają swój wygląd, aby odnieść sukces w Hollywood. Gwiazda pozowała do zdjęć z większymi ustami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: