W stringach z wężowej skóry i mini-topie: Britney Spears wykonała gorący taniec w swoim salonie

Britney Spears, znana amerykańska piosenkarka, wzbudziła niepokój wśród swoich fanów po wznowieniu produkcji półnagich filmów. Pod pseudonimem „River Red” na Instagramie 41-letnia zdobywczyni nagrody Grammy podzieliła się dziwacznym układem tanecznym, w którym energicznie poruszała ciałem i kręciła głową z rozpuszczonymi blond włosami.
To nie pierwszy raz, kiedy Spears publikuje takie filmy, na których pojawia się prawie odkryta i czasami wydaje się być zdezorientowana. Ostatni post sprawił, że fani martwili się o jej dobre samopoczucie.

Ubrana w jaskrawy żółty krótki top z odkrytymi ramionami i skąpym dołem kostiumu kąpielowego z tkaniny wężowej, artystka pojawiła się w filmie.
Strój bardzo niewiele odbiegał od wyobraźni, odsłaniając stonowany brzuch, krągłe pośladki i tatuaże w intymnej części Britney. Jej długie nogi podkreślały wysokie do kolan skórzane kozaki ze szpiczastymi noskami.Oprócz podziwiania uwodzicielskiej postaci Britney Spears w teledysku, niektórzy z jej najzagorzalszych fanów zauważyli również brak obrączki na dłoni piosenkarki. Wygląda na to, że jej młody mąż, Sam Asgari, mógł osiągnąć swój limit prowokacyjnym zachowaniem żony. Nie tak dawno temu Spears wykonała nawet prywatny taniec w bikini dla swojego menadżera.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: