All Skewed: Pamela Anderson przestraszona swoją nową wycieczką

Pamela Anderson wciąż jest jedną z najbardziej znanych aktorek Hollywood. Ikona seksu lat 90. ma teraz 55 lat i straciła dawny urok. Powodem tego jest to, że wrodzona atrakcyjność gwiazdy została zniszczona przez niezliczone zabiegi plastyczne.

Pierś Pamela, która badała miliony mężczyzn na całym świecie, przeszła operację więcej niż raz lub dwa razy. Pierwsza gwiazda przeszła operację w 1994 roku, a następnie regularnie aktualizowała implanty. Można powiedzieć, że to właśnie bogata skrzynia stała się główną „atrakcją” aktorki i do dziś pozostaje jej wizytówką.

Przez długi czas sprośny wizerunek aktorki był jej znakiem rozpoznawczym, ale w ostatnich latach Pamela próbowała się od niego zdystansować. Zrezygnowano z chirurgii plastycznej i zastrzyków upiększających, a prowokacyjne ubrania zastąpiono zamkniętymi i wyrafinowanymi stylizacjami.

Upływ czasu zrobił jednak swoje. Niedawne publiczne wystąpienie Andersona jest tego dowodem. Pamela została złapana podczas spaceru przez paparazzi. Aktorka była ubrana w biały T-shirt, jeansy i plecioną torebkę. Długie, rozpuszczone włosy gwiazdy ładnie opadały jej na ramię, a duże okulary przeciwsłoneczne maskowały jej brak makijażu.

Zdjęcie było eleganckie i wspaniałe, ale wiele osób komentowało, jak bardzo aktorka się postarzała. Na jej twarzy pojawiły się głębokie zmarszczki, a usta zniekształciły zastrzyki.

„Co jest nie tak z jej twarzą? Zaczynam się martwić”, „Jak jej twarz wygląda na wykrzywioną”, „Piękna kobieta, ale po co jej te wszystkie operacje i zastrzyki – nie rozumiem”, „Pamela powinna skończyć z zastrzykami upiększającymi” – powiedział Internet użytkownicy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: