Nowy zwycięski status ikony stylu. David Beckham pokazał fanom, jak naprawdę wygląda Victoria na wakacjach

Victoria i David Beckham są uważani za jedną z najbardziej wpływowych, prawdomównych i kochających się par celebrytów. Nie tylko w Hollywood, ale prawdopodobnie na całym świecie.

Jednym z sekretów ich małżeństwa jest to, że lubią robić sobie nawzajem żarty. W tym sensie mogą być daleko od pary Blake Lively i Ryan Reindols, ale humorystyczne momenty w ich małżeństwie wciąż się zdarzają. I chociaż Victoria rzadko wyraża to publicznie, David nie jest ani trochę zawstydzony.

Pani Beckham niedawno skończyła 49 lat. Victoria pojechała do Miami z mężem Davidem i kumplami po uroczystości w rodzinnym gronie. Żeglowali, opalali się, pływali i próbowali swoich sił w sportach wodnych.

Ale była pieprzniczka nie jest w tym zbyt dobra i wydaje się, że jest w tym nowa. Jej próby rozśmieszyły jednak jej męża, który nie tylko sfilmował jej ukochanego małżonka niezdarnie walczącego o utrzymanie równowagi, a następnie niezgrabnie wpadającego do wody, ale także umieścił to w mediach społecznościowych z podpisem „ha-ha-ha”.

Większość internautów uznała film za fajny. Jednak niektóre dziewczyny były innego zdania. „Odrąbałabym głowę mojemu mężowi, gdyby opublikował coś takiego” – powiedział jeden z czytelników.

Z drugiej strony Dawid szybko się odkupił. Piłkarz rzucił się do wody i uniósł ukochaną do lądowania na ramionach. Tak, możesz wybaczyć wszelkie żarty na ten temat!

Wiele osób uważa, że ​​pomimo swojej pozornej zaciekłości, David jest pod ostrym obcasem Victorii.

Po kosztownym małżeństwie całkowicie i bez zastrzeżeń poddał się jej władzy i został najbardziej oddanym mężem Wielkiej Brytanii. Z drugiej strony David nie zamierzał jęczeć i narzekać na swój los.

Znany gracz zyskał nowy zwycięski status ikony stylu dzięki twórczym wysiłkom swojej ukochanej żony. I niezawodna obrona przed jakimkolwiek naruszeniem jego moralnego wizerunku prawdziwego dżentelmena.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet