„Pocałował żonę na pożegnanie”: Alec Baldwin został zauważony na planie po raz pierwszy od jakiegoś czasu

To jego pierwsze zdjęcia po tragedii

65-letni aktor wrócił do kina po przejściu serii postępowań sądowych związanych ze śmiertelnym postrzeleniem i śmiercią operatorki Galiny Hutchins. Alec będzie nadal pracował nad główną rolą w Rust. Wraz z nim na planie pojawi się kontuzjowany reżyser Joel Souza, a miejsce Hutchinsa zajmie inny operator. Kierownictwo projektu zdecydowało również o przeniesieniu zdjęć z Nowego Meksyku do Montany.

Baldwin spotkał się z członkami ekipy filmowej w przeddzień wyjazdu w podróż służbową. Koledzy przybyli do jego mieszkania na Manhattanie. Gwiazdor wielu dzieci wyglądał na wesołego i radosnego. Alek pojawił się w monochromatycznym zestawieniu: T-shirt, spodnie i męskie buty. Były mąż Kim Basinger nie krył radości ze spotkania. Uścisnął dłonie wszystkim obecnym i poprosił żonę i dzieci, aby pozdrowiły kolegów.

Kilka minut później Hilaria wyszła na zewnątrz. 39-letnia instruktorka jogi zrobiła sobie fryzurę i zakryła twarz okularami przeciwsłonecznymi. Narzeczona Baldwina ubrana w luźną koszulę w kratę, biały top, dżinsy i trampki. Wprowadziła gości do środka, podczas gdy Alec odprowadzał starsze dzieci do szkoły. Aktor później wrócił i załadował walizki do SUV-a. Przed wyjazdem na lotnisko Alec pożegnał się wzruszająco z Hilarią i 6-miesięczną Ilarią. Według Daily Mail pocałował swoją żonę i córkę, które siedziały w ramionach matki.

Produkcja filmu została wstrzymana w 2021 roku po tym, jak Alec oddał strzał z broni palnej na planie, w wyniku którego zginęła autorka zdjęć Galina Hutchins. W lutym tego roku aktor został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Wkrótce okazało się, że jeden z kluczowych punktów oskarżenia był błędny.


Właściciela Złotego Globu zaskoczyło zachowanie krewnego Hutchinsa mieszkającego pod Kijowem. Alek stwierdził, że nie zgadza się z ich żądaniami odszkodowania, ponieważ nie utrzymywali z Galiną kontaktu za jej życia. Aktor oskarżył ich o próbę zmylenia śledztwa i zarobienia na tragedii.
Baldwin i jego żona świętowali rocznicę zaręczyn.

Ojciec wielu dzieci wymienił jasne chwile życia rodzinnego, w tym pojawienie się siedmiorga dzieci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: