„Ukradłeś mi serce!” Mąż Kourtney Kardashian pokazał intymne zdjęcie w łóżku na cześć jej 44. urodzin

Kurtney ma 44 lata. Jednej z pierwszych starszych sióstr Kim Kardashian pogratulował jej mąż, muzyk Travis Barker. Perkusista zespołu „Blink-182” odsłonił serię romantycznych zdjęć z bohaterem okazji. Na większości z nich para wzruszająco trzymała się za ręce i czule patrzyła sobie w oczy.

Rocker pokazał też intymne zdjęcie z Kourtney. Zakochani pozowali nago w łóżku. Barker uchwycił swoją żonę w momencie, gdy spała na jego ramieniu. Na jednym ze zdjęć 47-letniego muzyka Kardashian pojawiła się w odważnej stylizacji, z odkrytymi pośladkami. Gwiazda-matka wielu dzieci przymierzyła spodnie z dekoltem w kształcie serca, dla których musiała zrezygnować z bielizny.


Barker emocjonalnie zwrócił się do wybranego. „Moja bratnia dusza, cieszę się, że się urodziłeś. Zasługujesz na wszystko, czego dusza zapragnie. Nic nie cieszy mnie bardziej niż twój uśmiech. Skradłeś moje serce w chwili, gdy się poznaliśmy. Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej i najbardziej niesamowitej kobiety, która chodzi po ziemi. Kocham cię, moja żono” – powiedział rockman.


Gwiazda serialu „Kardashian Family” również wyznała swoją miłość wybrance. „Płaczę, bo sprawiasz, że jestem taka szczęśliwa. Kocham cię, mój mężu” – odpowiedziała Kourtney.

Fani rodziny gwiazd aktywnie dyskutują o pikantnych zdjęciach. „Uwielbiam zdjęcia Kourtney bez filtrów!”, „Czas, abyś zaczął swój własny reality show”, „Skąd ona ma te spodnie?”, „Bardzo namiętnie! Właściwy sposób, aby pogratulować kobiecie, którą kochasz”, „Jak miło! Śpi na twoim ramieniu”, „To jest seksualne uprzedmiotowienie jej ciała” – powiedzieli użytkownicy.


Kourtney i Travis niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Para opublikowała rzadki materiał z ich ceremonii ślubnej w Las Vegas.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: