„Dumny ojciec”: George Clooney mówił o swoich 5-letnich bliźniakach mówiących już trzema językami

Kochający ojciec i orędownik edukacji

George Clooney jest jednym z najbardziej lubianych i przystojnych aktorów w Hollywood. Zawsze słynął z charyzmatycznej osobowości. Jednak jego życie zmieniło się dramatycznie, gdy poznał Amala Alamuddina. Jest prawnikiem zajmującym się prawami człowieka i udało jej się sprawić, by aktor założył rodzinę.

W 2017 roku małżonkowie powitali na świecie swoje bliźniaki. Od tego czasu Clooney był oddany swojej rodzinie. Stara się chronić swoje dzieci przed mediami i paparazzi.

Wychowywanie dzieci w oczach opinii publicznej to trudne zadanie. Aktor ostatnio opowiadał o osiągnięciach swoich dzieci. Z dumą zdradził, że jego 5-letnie dzieci mówią już 3 językami. Uważa to osiągnięcie za naprawdę imponujące.

Zapytany, czy chciałby, aby jego dzieci kontynuowały karierę artystyczną, Clooney odpowiedział, że zawsze wspiera ich decyzje i jest przekonany, że osiągną w życiu wszystko. Edukacja dzieci jest dla aktora szczególnie ważna, co było widoczne w jego udziale w otwarciu Królewskiej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej w Los Angeles. Podczas wydarzenia hollywoodzki aktor wspomniał, że choć szkół wyższych są tysiące, to w branży filmowej wciąż jest bardzo mało wykształconych i erudycyjnych osób.

Popieranie edukacji przez Clooneya nie jest nowe. Aktor założył Clooney Foundation for Justrice w 2016 roku. Celem organizacji jest między innymi promocja edukacji.

Clooney pokazał, że nigdy nie jest za późno na założenie rodziny. Rodzicielstwo to jedno z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w jego życiu. Swoim zaangażowaniem w edukację i sprawiedliwość chce przyczynić się do realizacji planu uczynienia świata lepszym miejscem dla wszystkich przyszłych pokoleń.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: