„Odrzucone dziecko stało się popularne”: Agencja modelek odrzuciła to dziecko z powodu zespołu Downa

Ten mały chłopiec pokazuje światu, co to znaczy zmienić wszystko

W dzisiejszych czasach kampanie reklamowe zmieniają się, aby odzwierciedlać społeczeństwo jako całość. Ostatnio popularne stały się modele w starszym wieku, plus size i modelki z różnymi niepełnosprawnościami. A większość zdjęć, które widzimy w czasopismach, zawsze wiąże się z pewną edycją zdjęć.

Pewnego dnia ta kochająca matka postanowiła wysłać kilka zdjęć swojego dziecka do firmy zajmującej się odzieżą dziecięcą, aby przedstawić je jako dziecięcego modela. Jednak dyrekcja wcale nie była zainteresowana tym, aby dziecko było modelem. Niestety, głównym tego powodem było to, że chłopiec urodził się z zespołem Downa.

Meagan Nash i jej rodzina pochodzą z Gruzja, Stany Zjednoczone. Jej syn, Asher, miał zaledwie 15 miesięcy, kiedy Meagan natknęła się na ogłoszenie firmy zajmującej się odzieżą dziecięcą, poszukującej modeli dziecięcych. Mama się podekscytowała i wysłała zdjęcia Ashera. W rzeczywistości maluch idealnie wpasował się w wymagania firmy. Przez długi czas, Meagan nie usłyszała ani słowa od firmy, więc postanowiła sama się z nimi skontaktować. A kierownictwo firmy poinformowało, że nie są zainteresowane dziećmi ze „specjalnymi potrzebami”.

Matka była sfrustrowana. Oczywiście rozumie, że firmy nie zatrudniają wszystkich dzieci, ale odrzucają syna tylko ze względu na jego stan fizyczny i psychiczny?

Kompletnie sfrustrowana Meagan postanowiła działać na własną rękę. Udostępniła zdjęcia Ashera na grupie na Facebooku o nazwie Kids with Down Syndrome. Post odniósł natychmiastowy sukces.

Ten przystojny chłopak jest gotów pokazać światu, na czym tak naprawdę polega zmiana oblicza piękna” – dodała Meagan.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: