„Jego głos poruszył wszystkich”: Adam Lambert wykonał piosenkę Cher imponującą wszystkim

Udało mu się wyrazić wszystkie emocje piosenki

Adam Lambert był pionierem wielkiego sukcesu i wydajności jako pierwszy.

Lambert brał udział we wszystkich popularnych sezonach programu telewizyjnego „American Idol” i zajął drugie miejsce na pierwszej scenie. Jego pierwszym sukcesem był album „For Your Entertainment”.

Ogromny sukces utworu „Whataya Want from Me” przyniósł Lambertowi sławę i uznanie, zdobywając uznanie dla swojego talentu. Jego pomysły, styl i gust muzyczny zyskały popularność. Reputacja Lamberta wzrosła dzięki sześciu koncertom zespołu Queen w 2011 roku.

To pozwoliło wielu ludziom odkryć nową legendę.

Zespół zdecydował się przyjąć Lamberta na stałe, biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne recenzje i wyrazy miłości.

Brian May, oryginalny gitarzysta zespołu Queen, wyraża ogromne uznanie dla Lamberta, mówiąc, że jest najlepszym słuchaczem swojego głosu.

May porównuje nawet doświadczenie obserwowania, jak Lambert doskonali swoją technikę wokalną, do obserwowania Mercury’ego, gdy ten robił to samo.

Było to największe i najlepsze uznanie dla Lamberta.

Jego niesamowite wykonanie jednego z najbardziej znanych utworów Cher, „Believe”, zaskoczyło i wzruszyło wszystkich, włącznie z samą Cher.

Docenili, jak udało mu się wyrazić wszystkie emocje tej piosenki i jego doskonałą technikę wokalną, nawet gdy nie była to jego własna piosenka.

Zachęcamy do obejrzenia tego niesamowitego darmowego wideo.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: