Ashley Graham, matka trójki dzieci, która waży 90 funtów, została uznana za „najbardziej atrakcyjną kobietę na świecie” w 2023 roku

Ashley Graham została obdarzona bardzo pożądanym wyróżnieniem po tym, jak pokazała swoje kontury w śmiałych majtkach.
Ashley Graham, oszałamiająca ikona wybiegów i globu glamour, zajęła pierwsze miejsce na prestiżowej liście „Top 100 najbardziej atrakcyjnych kobiet” magazynu Maxim.35-letnia modelka w rozmiarze plus size, która zachwyca okładką najnowszego numeru w hipnotyzującym wyglądzie, została stylizowana na eleganckie loki i ozdobiona brązową paletą do makijażu. Uzupełniła ją złotymi kolczykami w kształcie kółek i miała na sobie cielisty gorset i majtki, uzupełnione satynowym szlafrokiem obszytym piórami. Z nieśmiałym uśmiechem Graham obnosiła się ze swoją zapierającą dech w piersiach sylwetką, po raz kolejny udowadniając, dlaczego jest uważana za jedną z najbardziej pociągających kobiet na świecie.Magazyn Maxim ogłosił, że Ashley Graham jest gwiazdą z okładki ich listy Hot 100 2023, nazywając ją „damą krągłości” i źródłem inspiracji. Lista zawiera inne znane nazwiska, takie jak Margot Robbie, Cara Delevingne, Ana de Armas i Doja Kat. Chociaż nie jest to pierwszy raz, kiedy Graham występuje w Maximie, jej ostatni występ jest szczególnie godny uwagi.

Wcześniej magazyn prezentował głównie młodsze gwiazdy o konwencjonalnych typach budowy ciała, ale według Daily Mail, włączając Grahama, Maxim robi krok w kierunku większej integracji. W 2016 roku Graham pozowała dla magazynu topless, zakrywając piersi prześcieradłem.

W wywiadzie dla PageSix Ashley Graham wyraziła brak zainteresowania skupianiem się na standardach piękna i ciągłych rozmowach na temat wyglądu fizycznego. „Możesz rozpoznać kształt, rozmiar, płeć, pochodzenie etniczne i wiek osoby bez negatywnego lub pozytywnego wyniku. To po prostu część tego, kim są i nie musimy o tym cały czas dyskutować” – stwierdziła modelka. Justin Erwin, reżyser zdjęć, jest ukochanym partnerem Ashley Graham i wspólnie wychowują trójkę dzieci – trzyletniego Isaaca oraz rocznych bliźniaków Malachiasza i Romana.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet