„Wonder-mom”: ta kobieta oszołomiła całą sieć swoim niesamowitym wyglądem

Najwyraźniej jedna z nich jest matką pozostałych trzech!

Wygląda na to, że Wonder Woman z komiksów DC i wielu filmów ma poważnego konkurenta. 45-letnia kobieta z Edynburgarównież zasługuje na miano prawdziwego cudu. Dlaczego takie zaszczyty, pytasz. Odpowiedź może dać jedno zdjęcie, na którym młoda mama pozuje z córkami. Tak, nie ma 20 ani 30 lat. Ale sądząc po zdjęciu, Louise Young zdecydowanie nie można nazwać kobietą pełnoletnią. Więcej o kobiecie, która zaszokowała Sieć opowiemy później.

Widząc zdjęcie czterech dziewczyn pozujących na siłowni, wielu pomyślało, że to siostry lub dziewczyny. Wyobraź sobie, jak zaskoczeni byli użytkownicy, gdy dowiedzieli się, że jedna z nich jest matką pozostałej trójki. 45-letnia Louise Young, na wspólnym zdjęciu po prawej, to prawdziwa bohaterka. Ma 8 (osiem!) córek. Ale jednocześnie kobiecie udaje się zrobić wszystko, aby nie tylko kształcić się, ale także wykonywać prace domowe i dbać o siebie.

Jak widać troska, sport i pozytywna pozycja życiowa opłaciły się. Kobietę trudno odróżnić od jej potomstwa. Szkocka mama często dzieli się zdjęciami swoich efektownych strojów na Instagramie ze swoimi obserwatorami. Tam ją zauważyli.

„Do tego trzeba dążyć”

Zdjęcie, na którym Louise trenuje na siłowni z córkami, skomentowała Paris Fury, żona światowej sławy boksera Tysona Fury’ego. Paris napisał, że właśnie do tego trzeba dążyć. Podkreśliła, że ​​Louise ma osiem córek. Oprócz wyrażenia podziwu, kobieta udostępniła również zdjęcie. Potem wiele osób dowiedziało się o Louise Young.

„Przez długi czas próbowałem zrozumieć, która z nich jest matką. Okazało się, że to kolejny problem”, „Taka piękna rodzina”, „Świetnie! Jestem zdumiony”, „To tak, jakby skopiowali i wkleili tę samą twarz kilka razy”, „Wow, niesamowite. Wyglądają jak siostry ”- piszą użytkownicy w komentarzach, zwracając uwagę na piękno i podobieństwo matki i córek.

Trzy z ośmiu córek Louise są już zamężne. Żyją osobno. Chociaż pani Young często publikuje efektowne zdjęcia siebie i swojej rodziny, nadal jest matką ośmiorga dzieci. I musi wykonywać prace domowe, jak wiele innych matek.

Ponieważ jej pięć córek nadal mieszka w domu, Louise udostępniła kiedyś w Internecie film z ogromną stertą prania. Jesteśmy pewni, że córki pomagają matce w pracach domowych. Ale nadal, biznes Louise jest prawdopodobnie dużo. Użytkownicy Instagrama chwalą ją w komentarzach jako „cudowną kobietę” za jej pogodę ducha, energię i oszałamiający wygląd. A także dlatego, że jest świetną matką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: