55-letnia Hayek popisywała się soczystą urodą na jachcie, czarujących mężczyzn

Salma Hayek, słynna hollywoodzka aktorka, wydaje się, że opóźniła efekty starzenia, wynika z ostatnich zdjęć z wakacji, którymi podzieliła się z mężem. Fani aktorki szybko zauważyli, że wygląda równie olśniewająco, jak kilka lat temu. „Nie wyglądasz na więcej niż 55 lat”, „Twoja ponadczasowa uroda na pewno przetrwa, nawet w wieku 70 lat”, „Staram się emanować tym samym blaskiem i wdziękiem, co ty w twoim wieku”. „Twoja uroda jest naprawdę niezwykłe, Salmo. Jak udaje ci się to utrzymać”? „Nie mogę wyjść z podziwu dla twojego ponadczasowego uroku”.
„Nie wyglądasz na więcej niż 55 lat”, „Twoja ponadczasowa uroda na pewno przetrwa, nawet w wieku 70 lat”, „Staram się emanować tym samym blaskiem i wdziękiem, co ty w twoim wieku”. „Twoja uroda jest naprawdę niezwykłe, Salmo. Jak udaje ci się to utrzymać”? „Nie mogę wyjść z podziwu dla twojego ponadczasowego uroku”.

„Twój mąż jest szczęściarzem, że ma Cię u swego boku”. „Niektórzy komentatorzy zwracali uwagę na różnicę wieku między tobą a twoim mężem, ale jasne jest, że mimo wszystko twoja uroda błyszczy”.
Jakie jest wasze zdanie na temat tej aktorki? Co sądzicie o najnowszych zdjęciach 55-letniej gwiazdy?

Jakie jest wasze zdanie na temat tej aktorki? Co sądzicie o najnowszych zdjęciach 55-letniej gwiazdy?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet