Mama 21 dzieci: Jak żyje się w tak dużej rodzinie

Rodzina Redfordów zwróciła na siebie uwagę brytyjskich mediów, kiedy około 18 miesięcy temu urodziło się ich 21. dziecko, dziewczynka o imieniu Bonnie. Programy telewizyjne, gazety i czasopisma dotyczyły całej historii. Zaledwie rok przed narodzinami ich 21. dziecka, chłopca o imieniu Archie, rodzina doświadczyła podobnej reakcji, gdy urodziło się ich 20. dziecko.Sue i Noel, rodzice tej dużej rodziny, znali się właściwie od dzieciństwa. Po raz pierwszy spotkali się, gdy Sue miała zaledwie 7 lat, a Noel 12, i szybko zdali sobie sprawę, że mają wiele wspólnego, w tym oboje dorastali w rodzinach zastępczych po tym, jak zostali porzuceni przez biologicznych rodziców.W wieku 13 lat Sue zaszła w ciążę i urodziła swoje pierwsze dziecko. Sue i jej partner mimo wyzwań, z jakimi mierzą się w młodości, zdecydowali się zatrzymać dziecko i nie oddali go do adopcji. Ostatecznie para wzięła ślub, gdy Sue skończyła 18 lat. W ciągu 26 lat małżeństwa Sue i Noel doczekali się w sumie 21 dzieci. Sue urodziła swoje ostatnie dziecko w wieku 43 lat. Pomimo wyjątkowych okoliczności ich rodziny pozostali zjednoczeni i szczęśliwi, pielęgnując silną więź między sobą.Noel wyznaje, że początkowo planowali mieć tylko troje dzieci , ale okazało się, że tak bardzo cieszyli się z posiadania dzieci, że nie mogli się oprzeć, by mieć ich więcej. „Przyzwyczailiśmy się do posiadania dzieci i uwielbiamy je”, stwierdza. Po urodzeniu siódmego dziecka Noel zdecydowała się na zabieg wazektomii, prawdopodobnie w celu zapobieżenia kolejnym ciążom.
Jednak później zmienił zdanie i odwrócił procedurę. Rodzina Redfordów mieszka obecnie w 10-pokojowym domu, który kupili w 2004 roku za cenę 240 000 funtów. Mimo licznej rodziny są w stanie komfortowo mieszkać razem w swoim domu. Oprócz codziennego życia rodzina Radfordów dzieli się także swoimi doświadczeniami ze światem za pośrednictwem swojego osobistego bloga. Blog zawiera takie tematy, jak ich rodzinne wakacje, ulubione potrawy, zajęcia rekreacyjne i ich podejście do rodzicielstwa.

Rodzina spożywa dziennie łącznie 10 litrów mleka i 3 litry soku. Na śniadanie zjadają trzy pudełka płatków śniadaniowych. Dodatkowo generują pranie o wadze około 18 funtów dziennie. Częste wyjścia do miejsc takich jak kina, kawiarnie czy parki trampolin to luksus, na który rodzina rzadko sobie pozwala ze względu na znaczne koszty.Rodzina spożywa dziennie łącznie 10 litrów mleka i 3 litry soku. Na śniadanie zjadają trzy pudełka płatków śniadaniowych. Dodatkowo generują pranie o wadze około 18 funtów dziennie. Częste wyjścia do miejsc takich jak kina, kawiarnie czy parki trampolin to luksus, na który rodzina rzadko sobie pozwala ze względu na znaczne koszty.Największą radość czerpią jednak z prostszych czynności, takich jak rodzinne pikniki, spacery po parku czy wspólne granie w gry planszowe w domu. Pomimo swoich dużych rozmiarów, niezwykle się cenią i uznają, że ich więź rodzinna jest bezcenna, co czyni ją dla nich najcenniejszą rzeczą na świecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet